Samochód przejechał opalającą się kobietę. W środku nie było kierowcy!

28 lipca 2020
2
Do szokującego zdarzenia doszło nad zalewem Słup w województwie dolnośląskim. Zaparkowany niedaleko plaży samochód ruszył ze swojego miejsca i stoczył się kilkanaście metrów, wprost do wody, po drodze przejeżdżając opalającą się kobietę.
Loading module...

Do nietypowej  sytuacji doszło w niedzielne popołudnie nad zalewem Słup. W pewnym momencie zaparkowany na parkingu samochód, należący do wypoczywającej nad wodą rodziny, ruszył ze swojego miejsca i stoczył się do wody. Auto po drodze przejechało, opalającą się 24-latkę. Kobietę spod samochodu wyciągnęli inni plażowicze.

Poważnie ranna kobieta trafiła do szpitala w Legnicy.

Bezpośrednio po zdarzeniu poszkodowana straciła przytomność, później ją odzyskała. Z obrażeniami miednicy i obrażeniami wewnętrznymi została przetransportowana do szpitala – poinformował Łukasz Starowicz z jaworskiej straży pożarnej.

Policja ustała jak doszło do zdarzenia. Prawdopodobnie samochód został zaparkowany bez zaciągnięcia hamulca ręcznego, a bieg ustawiony był w pozycji neutralnej. Inną możliwością braną pod uwagę prze funkcjonariuszy, jest to, że w aucie bawiło się jedno z dzieci i to ono przypadkowo zwolniło bieg.

Loading module...

Komentarze

iza
29 lipca 2020 10:32
kierowca powinien mieć odebrane prawo jazdy!!!
jan
29 lipca 2020 10:32
a może właścielką auta jest opolająca się kobieta?