Ruszaj w drogę z dobrą muzyką…

Co robić podczas długich podróży i wycieczek za miasto poza kontemplowaniem widoków i przerzucaniem non stop stacji radiowych. Oczywiście włączyć dobrą muzykę. „Music for the road" - ten tytuł mówi sam za siebie.

fot. Tchibo

„Music for the road” to już druga składanka rockowych ballad wydanych przez producenta kawy, firmę Tchibo. Płyta zawiera szesnaście rockowych utworów i ballad – razem ponad godzinę rytmicznej muzyki.

Przeglądając spis śpiewających artystów, natkniemy się na David’a Bowie, Reamon, Deep Purple i The Kooks – może warto kupić, posłuchać… i ruszać w drogę, która na pewno okaże się miła.

Płytę kupisz tutaj za 29,90 złotych.

Najnowsze

Ruszaj w drogę z dobrą muzyką…

Co robić podczas długich podróży i wycieczek za miasto poza kontemplowaniem widoków i przerzucaniem non stop stacji radiowych. Oczywiście włączyć dobrą muzykę. „Music for the road" - ten tytuł mówi sam za siebie.

fot. Tchibo

„Music for the road” to już druga składanka rockowych ballad wydanych przez producenta kawy, firmę Tchibo. Płyta zawiera szesnaście rockowych utworów i ballad – razem ponad godzinę rytmicznej muzyki.

Przeglądając spis śpiewających artystów, natkniemy się na David’a Bowie, Reamon, Deep Purple i The Kooks – może warto kupić, posłuchać… i ruszać w drogę, która na pewno okaże się miła.

Płytę kupisz tutaj za 29,90 złotych.

Najnowsze

Spotkaj się z Motocainą na MTMoto Show

Już w najbliższy weekend - 24 i 25 października w Warszawie szykuje się gratka dla fanów tuningu i samochodów sportowych. MTMoto Show to, jak mówią organizatorzy „atrakcje non-stop". Przyjdź i spotkaj się z nami... Motocaina zaprasza!

Będą piękne samochody i… Motocaina!
fot. MTMoto Show

Kupiliście już bilet na targi lub dopiero zamierzacie to zrobić? Jedno jest pewne – koniecznie musicie tam być i zaraz po wejściu do Hali MT Polska odszukać Motocainę. Będziemy na pewno – tam gdzie efektowne BMW E36 i specjalizująca się w driftingu Karolina Pilarczyk oraz redaktor naczelna Motocaina.pl – Katarzyna Frendl, tam i pasja kobiet do motoryzacji…

Wszystko wskazuje na to, że na MTMoto Show atrakcji będzie naprawdę sporo. Pokazy niesamowitych samochodów i ciężarówek po tuningu, zawody najgłośniejszych samochodów dbDrag, finał najbardziej prestiżowego konkursu tuningowego Północ-Południe, szalone wirtualne przejażdżki dzięki konsoli xBox  i liczne koncerty, pokazy i konkursy – brzmi naprawdę świetnie, a to jeszcze nie wszystko. Dla miłośników modelarstwa organizatorzy szykują bowiem specjalną strefę, w której obejrzeć można pokazy przygotowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Modelarzy oraz RC Monster. Poza zabawą będzie też miejsce na poruszenie kwestii bezpieczeństwa – w Strefie Bezpieczeństwa Jazdy zwiedzający będą mogli zapoznać się z technikami udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych, oddać krew oraz zobaczyć, jak wygląda Świat w alkogoglach. W trakcie trwania targów Warszawę odwiedzi również Rossman Truck Show.

Karolina Pilarczyk w swoim BMW E36 z silnikiem od Corvette podczas pokazów driftu na terenie Akademi Bezpiecznej Jazdy w Józefowie. Takie auto zobaczysz na targach.
fot. Frendl

Targi odbywają się między godziną  10.00 a 18.00, 24 i 25 października w Hali MT Polska przy ulicy Marsa 56c. Koszt biletu to 25 złotych za dzień dla osób dorosłych. Dzieci do 10 roku życia wchodzą za darmo.

Najnowsze

Audi i Forza Motorsport3

Co łączy Audi i Microsoft? Bohater gry Forza Motorsport3 - model R8, jeden z najbardziej emocjonujących pojazdów koncernu z Ingolstadt. Przy okazji premiery tej gry w Polsce, zadebiutuje limitowane Audi TT Forza Motorsport Edition .

fot. Audi

Microsoft – producent gry komputerowej z samochodami w roli głównej –  Forza Motorsport 3, wyjątkowo precyzyjne odwzorował autentyczne tory wyścigowe i wierność wrażeń jazdy niczym w prawdziwym aucie.

R8 występuje w grze w swojej najmocniejszej wersji z silnikiem V10 o mocy 525 KM. W świecie rzeczywistym auto potrafi rozpędzić się z sekwencyjną skrzynią R-tronic w 8,1 s do 200 km/h, aby już po chwili osiągnąć prędkość maksymalną 316 km/h.

 

fot. Audi
fot. Audi

 

 

 

 

 

 

Premierę gry w Polsce zaplanowano na koniec października i również w tym okresie rozpocznie się sprzedaż specjalnej, limitowanej wersji innego modelu z czterema pierścieniami – Audi TT Forza Motorsport 3 Edition. 

Tę wersję, przygotowaną z okazji współpracy Microsoft i Audi przy grze Forza Motorsport 3, będzie można odróżnić od samochodów seryjnych po zewnętrznych oznaczeniach umieszczonych po obu stronach pojazdu przed tylnymi kołami. Na pokrywie bagażnika również umieszczono dyskretne logo tej edycji. Ponadto w bagażniku będzie można znaleźć konsolę do gier Xbox 360 Elite wyposażoną w 120 GB dysk twardy wraz z grą Forza Motorsport 3. 

fot. Audi
fot. Audi

 

 

 

 

 

 

Każdy z 20 egzemplarzy Audi TT Forza Motorsport Edition może być wyposażony w jeden z 3 dynamicznych silników benzynowych lub jednostkę wysokoprężną o pojemności 2.0 litrów i mocy 170 KM.

fot. Audi

Dalsza indywidualizacja tego modelu możliwa jest w ramach bogatej oferty wyposażenia dodatkowego Audi Exclusive. Pierwsze samochody będą dostępne w salonach sprzedaży na przełomie października i listopada.

Najnowsze

Rajd pięknych kobiet

Już w ten weekend rozpocznie się rajd pięknych aktorek, piosenkarek i znanych prezenterek, który odbędzie się pod hasłem „Lancia Gran Turismo". Chodzi o podkreślenie miłości pięknych kobiet do wspaniałych samochodów. Zamiast Carli Bruni za kierownicą Delty zasiądą m.in. Agnieszka Popielewicz i Agata Młynarska.

Zamiast pięknych włoszek, polskie aktorki.
fot. Lancia

25 znanych kobiet wyruszy w trasę w dniu 23 października, o godz. 10.15 z Warszawy, spod hotelu Marriot, do Siedliska Morena w miejscowości Stare Juchy k. Ełku.

Lancia przekazała do dyspozycji uczestniczek siedem modeli Delta, które mają podkreślać styl włoskiej elegancji.  Za kierownicami usiądą m.in. Agnieszka Popielewicz, Dominka Gawęda, Agata Młynarska.

Na świecie markę Lancia reprezentowały dotychczas nazwiska związane z filmem, takie jak Harrison Ford, Richard Gere oraz z modą – Stefano Gabbana czy Carla Bruni. Ponieważ moda i film przewijają się już od kilkudziesięciu lat w projektach realizowanych przez włoską markę, do udziału w projekcie „Lancia Gran Turismo” zaproszono znane kobiety – polskie aktorki, piosenkarki i prezenterki.

Lancia Delta rzeczywiście pasuje do kobiet.
fot. Lancia

Jak sobie radzą za kierownicą Lancii Delta z silnikami o mocy od 120 do 200 KM? O tym przekonamy się już wkrótce… A czeka na nie po drodze (w jedną stronę ok. 300 km) – wiele atrakcji i zadań zręcznościowych. Za metę wybrano wyjątkowo urokliwe miejsce Siedlisko Morena. To tam – wśród mazurskich jezior – nastąpi  podsumowanie rajdu, wymiana doświadczeń i wrażeń. Na miejscu  uczestniczki rajdu będą doskonaliły swoje umiejętności jazdy, a  w czasie wolnym od zajęć – spędzą wspaniały weekend – korzystając  z dobrodziejstw SPA. Czekamy zatem na wyniki z mety „rajdu”…

Lista uczestniczek „ Lancia Gran Turismo” 

Samochód 1

1. Dorota Wróblewska

2. Joanna Racewicz

3. Nina Portnicka – Boras

4. Jolanta Borowiec

Samochód 2

5. Katarzyna Glinka

6. Barbara Kozakiewicz

7. Agnieszka Popielewicz

8. Emilia Chmielińska

Samochód 3

9.  Kamila Sowińska

10.Dominika Gawęda

11. Aleksandra Nieśpielak

Samochód 4

12. Idalia Kostrzewska

13. Katarzyna Butowtt

14. Agata Młynarska  

15. Beata Madeja

 Samochód 5

16. Różana Opalińska

17. Anna Puchacz

18. Karina Kunkiewicz  

Samochód 6

19. Magdalena Łyczko

20. Anna Popek

21. Karolina Malinowska

22. Monika Długokęcka

Samochód 7

23. Kinga Baranowska  

24. Katarzyna Zwolińska

25. Anna Wierzbicka

 

Najnowsze