ROZWIĄZANIE KONKURSU: Podziel się swoją ulubioną muzyką i wygraj płytę „W drodze”!

Konkurs na naszym portalu: Podziel się swoją ulubioną muzyką i wygraj płytę "W drodze" - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało płyty uczestnikom, którzy odpowiedzieli najciekawiej na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzone odpowiedzi!

Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobały nam się poniższe wypowiedzi:

Jadąc wciąż pod wiatr ozdabiam swój horyzont emocji tak zacnym towarzystwem, jakim jest utwór „Nightcall”. Przekornie wplatam w dzikiego wiatru szepty interpretację od London Grammar, a nie jak mogłoby się wydawać, że wersja pierwotna od Kavinsky’ego, kojarzona z lekkim klimatem motoryzacyjnym z filmu „DRIVE”. Dlaczego „Nightcall”? Właśnie ta wersja odpędza mgliste widoki i poetyckim kolorem maluje świat. Sprawia, że w zwyczajności codzienności dostrzegam najpiękniejsze wschody i zachody słońca. Nagle prawdziwe emocje dotykające samego szpiku kości, zapala się w moim w sercu ognisty rydwan szaleństwa, współgrający z pewną dozą ostrożności. Lubię, gdy mój muzyczny towarzysz wywołuje dreszcze i dotyka samej duszy. Ktoś niegdyś powiedział, że „Muzyka może zarówno ustalać nastrój dla wydarzeń, jak i dawać ujście uczuciom przez nie powodowanym”. Myślę, że to prawda, dlatego tak istotne jest dla mnie, by muzyka w trasie pobudzała moją wyobraźnię, trafiając precyzyjnie w najczulszy punkt struktury psychicznej i serca, doprowadzając do pełnej harmonii mojego umysłu. „Nightcall” od London Grammar sprawia, że zwykłe rzeczy stają się niezwykłe…

Monika Wojda 24 lutego 2020 19:32 

Gdy stoję w korku i muszę w cierpliwość się uzbroić potrzebuję dobrej muzyki która potrafi moje nerwy ukoić! Po pierwsze Rihanna, bo to piękna i utalentowana wokalistka która albumy „Loud” i „Talk That Talk” nam serwuje, które miejski zgiełk zagłuszają i idealnie się podróżuje. Bardzo ciepłe, słoneczne i energetyczne kawałki to miód na moje uszy, prawdziwa słodycz, jest lekarstwem dla mojej duszy! Dodatkowym atutem jest głos wokalistki, to magia sama w sobie, prawdziwy talent i niepowtarzalność w całej swej ozdobie! Po drugie Taylor Swift „1989”, bo to album wyjątkowy, magiczny, po brzegi przepełniony hitami, po prostu fantastyczny! On sprawia, że za każdym razem czas się zatrzymuje, zrelaksowana do krainy marzeń podróżuję! Gdy słyszę piękny głos Taylor jestem roześmiana, mogłabym słuchać tej płyty od wieczora do rana! Te dźwięki sprawiają, że odrywam się od zwykłej codzienności, świat staje się kolorowy, bo znikają odcienie szarości! Żyję sobie beztrosko w swoim własnym świecie, mówię wam, lepszego ukojenia nie znajdziecie! Jestem w pełni zrelaksowana, uśmiecham się radośnie, bo nerwy znikają, a wszelkie problemy uciekają gdzie pieprz rośnie! To znakomita symfonia relaksu, która sprawia, że zwykłej codzienności nie widzę i miejskiego hałasu nie słyszę ale przenoszę się na tropikalną, skąpaną w słońcu wyspę i wsłuchuję się w bezgraniczną ciszę, w cieniu palm leżę i wdycham powietrze świeże, trzymając w ręku drinki owocowe i wiedząc, że życie jest kolorowe. Korki na drodze mi nie przeszkadzają, bo te magiczne dźwięki w znakomity nastrój mnie wprawiają! Zniosę każdą jazdę wytrwale, bo z taką znakomitą mieszanką hitów problemami nie przejmuję się wcale!

Anna 24 lutego 2020 23:41

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres redakcja@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 29 lutego 2020 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach społecznościowych kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze