ROZWIĄZANIE KONKURSU: Odpowiedz na pytanie i wygraj poradnik napisany przez byłego Stiga z Top Gear!

Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę:"Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga" Bena Collinsa - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książki dwóm uczestnikom, którzy najbardziej kreatywnie odpowiedzieli na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzone odpowiedzi!

Jury konkursowe wybrało najbardziej trafne odpowiedzi na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać książkę: „Jak prowadzić. Niezrównany poradnik napisany przez byłego Stiga” Bena Collinsa. W konkursie oceniałyśmy waszą kreatywność, szczerość i pomysłowość. Zadaniem były odpowiedzi na pytania: Dlaczego chcielibyście przeczytać tę książkę?” oraz podacie nam według Waszego uznania 2 istotne porady dla początkujących kierowców, jak bezpiecznie rozpocząć przygodę z samochodem. 

Wśród nadesłanych odpowiedzi wyróżniłyśmy dwie następujące odpowiedzi: 

Bardzo chciałabym wygrać książkę Bena Collinsa, gdyż chciałabym jeździć jeszcze lepiej, choć niekoniecznie szybciej. Myślę, że byłaby to idealny powód, by podnosić swoje umiejętności jazdy, a za kółkiem spędzam bardzo dużo czasu. Od samego mistrza dowiedziałabym się o lepszym panowaniu nad samochodem, co zwiększyłoby to poziom bezpieczeństwa, ale nie zwiększając przy tym paliwa. Z wielką przyjemnością przeczytałabym ją, gdyż jestem fanką motoryzacji, ale także by być nie tylko dobrym, ale i świadomym kierowcą. Z pewnością dowiedziałabym się o rzeczach, o których pewnie niejeden facet nie ma pojęcia, a mina faceta, gdy dowiaduje się o nowinkach motoryzacji od kobiety byłaby z pewnością bezcenna. Natomiast do początkujących kierowców mam poradę, by stosowali się do zasady ograniczonego zaufania oraz by używali kierunkowskazów, a także (to moje bardzo osobiste) by zwracali uwagę na innych uczestników ruchu- szczególnie motocyklistów i rowerzystów, a wszyscy będziemy bezpieczni na drodze.

Nina Błasik (Facebook)

Chce bardzo przeczytać tą książkę, ponieważ jestem fanką szybkiej ale bezpieczniej jazdy jak i kocham Jamesa Bonda. Chce dowiedzieć się wszystkich ciekawostek na temat szalonej jazdy i tego jak jeździć aby inni czuli się bezpiecznie- szczególnie moja babcia która nie za bardzo chce że mną jeździć gdyż twierdzi że,,jeżdżę za szybko,, i mi się modli w aucie. Tym bardziej chce dowiedzieć się jak opanować spokój za kierownicą i nie udusić pasażerów, jak dalej bezpiecznie zostać kierowcą, piosenkarka i dj w jednym. Dla nowych kierowców mam radę- nie daj się wyprowadzić z równowagi przez pasażerów, a zaparkujesz na pewno na ostatnim miejscu parkingowym bez 40x cofania , jak i nie szalej od razu bo możesz się przeliczyc swoimi początkowym umiejętnościami.

Lilianna Wiśniewska-Blacha (Facebook)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres konkurs@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 29 grudnia 2019 r. Jeśli zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Niebawem pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach kolejne ciekawe konkursy z nagrodami, zachęcamy do zabawy! 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Gratuluję zwycięzcom! Ciekawe wpisy 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze