ROZWIĄZANIE KONKURSU: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona!

Konkurs na naszym portalu: Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę: "Moje lata w Top Gear" Jeremy'ego Clarksona - dobiegł końca. Po burzliwych obradach Jury przyznało książki dwóm uczestnikom, którzy najbardziej kreatywnie odpowiedzieli na konkursowe pytanie. Sprawdźcie wynik i nagrodzone odpowiedzi!

Jury konkursowe wybrało trzy najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś wygrać książkę „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona. Wśród nadesłanych odpowiedzi najbardziej spodobały nam się poniższe wypowiedzi konkursowe:

Pan Jeremy Clarkson kojarzy mi się przede wszystkim z zabawnymi momentami i tym, że nigdy nie przyznaje się do błędów 😉 Na przykład historia z puduszkowcem: ?t=189 Podoba mi się również jego osobowość, zawsze mówi to co myśli i nie ukrywa tego. Niestety jako motocyklista i zapalony rowerzysta muszę jeszcze powiedzieć co mi się w nim nie podoba 😉 Otóż to, że zawsze jest negatywnie nastawiony do moich ulubionych środków transportu i nie widzi w nich żadnych pozytywów. Nie wiem skąd te uprzedzenia, często również krytycznie nastawiony jest do osób jeżdżących tymi pojazdami. Szczerze powiedziawszy jestem bardzo ciekawy tej książki bo być może po jej przeczytaniu uzyskam odpowiedzi na moje wątpliwości 😉 Oczywiście o ile to ja wygram konkurs. Tak czy inaczej życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! Na pewno warto przeczytać tą pozycję!

Piotr

Taki motoryzacyjny Dr House – tak mi się kojarzy 🙂 Szczerze to nie oglądałem za wiele Top Gear, ale właśnie dzięki temu programowi odkryłem jeden z najwspanialszych jak do tej pory utworów które słyszałem, czyli M83 – Moonchild, zobaczcie: ?t=151

Sebastian Tyrała

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu oraz prosimy o przesłanie na adres redakcja@motocaina.pl danych adresowych wraz z numerem telefonu dla kuriera do przesłania nagrody.*

*Na dane teleadresowe czekamy do 18 listopada 2019 r. Jeśli dany zwycięzca się nie zgłosi – nagroda przechodzi do kolejnego konkursu. 

Dziękujemy serdecznie pozostałym uczestnikom za nadesłane odpowiedzi. Jeszcze w tym tygodniu pojawią się na naszej stronie oraz na naszych profilach społecznościowych kolejne ciekawe konkursy z nagrodami książkowymi i nie tylko, zachęcamy do zabawy! 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jestem bardzo zaskoczony z wygranej :O Dziękuję za uznanie! Napisałem do Państwa wiadomość z niezbędnymi danymi. Nie mogę się doczekać tej wyjątkowej lektury!

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze