Rolls-Royce wjeżdża na polskie salony

18 stycznia 2011
Rolls-Royce Motor Cars ogłosił dziś rozszerzenie sieci serwisowej dla klientów w Europie Środkowej i Wschodniej. Warszawska firma Auto Fus otrzymała od producenta luksusowych samochodów status autoryzowanego partnera serwisowego; umowa została oficjalnie podpisana w końcu grudnia.  

fot. Rolls-Royce
fot. Rolls-Royce
Ashley Andrew, nowy Dyrektor Regionalny Rolls-Royce Motor Cars na Europę, powiedział:
- Liczba samochodów Rolls-Royce w tym regionie rośnie od chwili wprowadzenia modelu Phantom w roku 2003. Potem doszły kolejne modele z rodziny Phantom, w tym Phantom Drophead Coupé, Phantom Coupé, a ostatnio zadebiutowała nowa seria Ghost. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów w branży samochodowej i cieszymy się, że znaleźliśmy idealnego partnera, który przejmie serwisowanie rosnącej liczby naszych samochodów w Polsce - dodał. 

Tadeusz Fus, właściciel i Dyrektor Generalny Auto Fus, komentuje:
- Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy autoryzowani jako partner serwisowy najbardziej ekskluzywnej marki samochodów. Zbudowaliśmy nowe warsztaty serwisowe i inwestujemy w wykwalifikowanych techników, aby spełnić najwyższe wymagania klientów Rolls-Royce.

Firma Auto Fus, będąca od wielu lat autoryzowanym dealerem BMW i MINI, ma doświadczenie w serwisowaniu samochodów klasy premium i luksusowej.

Paleta produktów Rolls-Royce Motor Cars składa się obecnie z pięciu modeli: Phantom, Phantom Extended Wheelbase, Phantom Drophead Coupé, Phantom Coupé i Ghost. 

Więcej informacji na www.rrmc-service-warsaw.pl

fot. Rolls-Royce

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!