Reni Jusis jako instruktorka jazdy offroad? Film

Jak powszechnie wiadomo kobiety z benzyną we krwi grają w gry komputerowe związane ze sportami motorowymi. Z drugiej strony zaczęły się w tych grach pojawiać damskie głosy. Do najnowszej Test Drive: Unlimited 2 głosu użyczyła sama Reni Jusis.

fot. Cenega

W Polsce rola dubbingującego jest nadal wyjątkowo niedoceniana. Dlatego też w odróżnieniu od chociażby krajów dalekiego wschodu, czy Niemiec, za niską ceną idzie także niska jakość, zepsute wrażenia w kinie czy podczas gry. Miło jest zatem usłyszeć, że wydawca Test Drive: Unlimited 2, firma Cenega, postarała się, by polska wersja gry była miła dla oka jak i dla ucha. 

W wersji na PC usłyszymy łagodny głos Reni Jusis, która wciela się w postać Jane O’Mahan, instruktorki jazdy off-road. Dzięki jej poradom dowiemy się, jak najlepiej poruszać się terenówkami w ciężkich warunkach. W głównym trybie gry usłyszymy zaś charakterystyczny tębr głosu Macieja Maleńczuka, który przeprowadzi nas przez podstawy gry, udzieli cennych wskazówek i rozwikła zawiłości, czyli umili czas spędzony przed komputerem. 

Test Drive: Unlimited 2 to nie tylko jazda luksusowymi autami, ale także zasmakowanie życia prawdziwych bogaczy. Gracz może ścigać się samotnie, w pojedynku jeden na jednego lub w zespole, który sam stworzy. Do dyspozycji ma najlepsze samochody świata i najpiękniejsze lokalizacje prosto ze słonecznej Ibizy.

Test Drive: Unlimited 2 miała swoją polska premierę 11 lutego i jest dostępna na PC, Xbox 360 i PS3.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze