Daria Mikólska

Rekrutacja w FCA. Nowe Alfy, Jeepy i Fiaty wyjadą z Polski

Fabryka samochodów w Tychach należącą do Grupy Stellantis wyprodukuje nowe modele. Trwa rekrutacja pracowników.

Fabryka samochodów w Tychach będzie produkować nowe modele marki Alfa Romeo, Fiat i Jeep. Zapotrzebowanie na samochody z Polski jest tak duże, że są potrzebni kolejni pracownicy. Trwa rekrutacja do zakładu.

Przeczytaj koniecznie: Grupa FCA: już w 2022 roku w Tychach rozpocznie się seryjna produkcja jednego z trzech nowych modeli!

Tyska fabryka FCA Poland zamierza w najbliższym czasie mocno zwiększyć zatrudnienie. Zapotrzebowanie na samochody z Polski jest bardzo wysokie, a lada moment zostanie tam uruchomiona produkcja zupełnie nowych modeli.

Fabryka FCA Poland w Tychach
Fabryka FCA Poland w Tychach

Auta ze śląskiej fabryki trafiają na wszystkie rynki w Europie. Aktualnie są tam produkowane następujące modele: Fiat 500, Abarth 595 oraz Lancia Ypsilon. Plany koncernu na najbliższe lata są bardzo ambitne. Już niebawem ruszy tam produkcja nowego Jeepa (w drugiej połowie 2022 roku), a następnie wyjedzie z fabryki nowy model Fiata oraz Alfa Romeo. Dlatego rekrutacja pracowników do zakładów ruszyła.

Zakład produkcyjny FCA Poland ulokowany w Tychach przy ulicy Turyńskiej 100 jest jednym z największych obiektów należących do koncernu Stellantis. Na powierzchni 2,4 mln metrów kwadratowych ulokowano hale produkcyjne i budynki usługowe. W tej chwili zatrudniono tam ponad 2 tysiące osób, a na terenie obiektu świadczy usługi 40 firm.

Fabryka FCA Poland w Tychach
Fabryka FCA Poland w Tychach

W ubiegłym roku wyprodukowano w tej fabryce 169 215 egzemplarzy samochodów. Złożyło się na to 110 796 Fiatów 500, 16 246 szt. Abartha 596/695 oraz 42 173 egz. Lancii Ypsilon.

FCA Poland – rekrutacja do fabryki

W związku z najnowszymi planami fabryka w Tychach poszukuje pracowników do bezpośredniej produkcji samochodów. Praca od poniedziałku do piątku w trzyzmianowym systemie czasu pracy, ale pracodawca oferuje możliwość wyrobienia godzin nadliczbowych. Nie jest wymagane specjalistyczne doświadczenie ani uprawnienia – jednak mile widziane jest doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym.

FCA Poland oferuje umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia oraz pakiety świadczeń socjalnych. Pracownicy mogą również korzystać z przewozów do zakładu i z powrotem. Zainteresowani pracą w tyskiej fabryce są proszeni o kontakt z FCA Poland pod numerami (32) 217 93 95, (32) 217 90 96, (32) 217 95 86 lub poprzez wysłanie aplikacji na stronie fiat.pl w zakładce „Pracuj z nami”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze