Rajdowy przewodnik na Dzień Kobiet

Zapraszamy do udziału w rajdach typu off-road, KJS i turystycznych organizowanych w szczególności dla pań - z okazji Dnia Kobiet.

Czeladź

II Off-Roadowy Dzień Kobiet!

Organizator: SILESIA PARK 4X4

Informacje: http://silesiapark4x4.pl

Impreza wypełniona będzie mnóstwem tras, konkurencji, muzyką oraz wspaniałą zabawą. Każda uczestniczka otrzyma już na starcie symboliczny kwiatek, a po zmaganiach w terenie – również nagrody rzeczowe. Będzie następujący podział na klasy: samochody cywilne, samochody przerobione i męska loża szyderców (czyli panowie przebrani w damskie fatałaszki, których zadaniem będzie pomaganie płci pięknej na trasie).

Częstochowa

Wyścig Pań

Organizator: Sekcja Sportowa Automobilkubu Częstochowskiego

Informacje: http://torwyrazow.pl

Automobilkub Częstochowski zaprasza 10 marca wszystkie Panie na tor Wyrazów, gdzie odbędzie się wyścig z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Trasę stanowi 1 próba wyścigowa zakończona metą lotną, pokonywana dwukrotnie i jeden przejazd sprawnościowy zakończony metą stop. Wpisowe wynosi 80 zł, a biuro wyścigu będzie się mieścić w budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Częstochowie (ulica Focha).

 

Dopiewo

Rajd MotoBabki 2013

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Starych Samochodów i Motocykli „MIKRUS”

Informacje: http://mikrus.org.pl/

Stowarzyszenie Miłośników Starych Samochodów i Motocykli „Mikrus” organizuje 10 marca imprezę motoryzacyjną z okazji Dnia Kobiet. Organizator zapewnia wiele atrakcji w postaci konkurencji sprawdzających umiejętności kierowania samochodem oraz współpracy z pilotem, nagród oraz sympatycznej atmosfery. Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w imprezie jest zgłoszenie załogi składającej się z minimum dwóch pań.

Gniewino

Charytatywny Samochodowy Rajd Kobiet

Organizator: min. Wójt, Automobilklub Morski, Fundacje

Informacje: http://babskirajd.pl/

W dniu 9 marca br. na terenie Gminy Gniewino zostanie zorganizowany „Babski Rajd Gniewino 2013”. W jego ramach zaplanowano konkurencje rajdowe i sprawnościowe adresowane do zmotoryzowanych kobiet, umożliwiające im podniesienie kwalifikacji i charytatywną pomoc dla dzieci.

 

Kokotów (koło Wieliczki)

OFF-ROAD LEJDIS 2013

Organizator: Stowarzyszenie Klub Samochodów Terenowych „ŻUBRY” Kraków

Informacje: http://zubry.krakow.pl

Kobiecy rajd 4×4 OFF-ROAD LEJDIS 2013 odbędzie się 24 marca na torze off-road w Kokotowie. Przewidziane atrakcje to: odcinki specjalne w klasie Sport Lejdis i Extreme Lejdis, próby przejazdów, próby sprawnościowe (przetaczanie koła, jazda z jajkiem, makijaż w terenie), konkurs prezencji wozu oraz załogi i wiele innych!

Leszno

Rajd Pań

Organizator: Automobilklub Leszczyński

Informacje: www.automobilklub.leszno.pl

Automobilklub Leszczyński proponuje paniom wystartowanie w rajdzie turystycznym, który odbędzie się w niedzielę – 10 marca. Załogi dwuosobowe w całości damskie będą uprzywilejowane – nie otrzymają punktów ujemnych na starcie. Dopuszczalne są również załogi damsko-męskie lub w całości męskie.

Start rajdu będzie miał miejsce z siedziby salonu samochodowego firmy Renault w Lesznie. Jeszcze przed startem przygotowana zostanie próba sprawnościowa z użyciem urządzenia o nazwie alko gogle (specjalne okulary symulujące sposób widzenia osoby nietrzeźwej). Ale najważniejszy element rajdu stanowi przejechanie wyznaczonej trasy zgodnie z opisem. Poza tym, po drodze będą zagadki i zadania do rozwiązania.

 

Lublin

Dzień Kobiet w terenie

Organizator: lublin4x4.pl

Informacje: http://4x4off.pl/showthread.php?tid=3304

Dnia 9 marca panowie oddają swoje auta w ręce płci pięknej, na trasie widokowej z licznymi atrakcjami. Start – Kazimierzówka 10:00, a zapisy od 9:00. Przewidywane są próby terenowe z klasyfikacją i nagrodami oraz upominki dla każdej załogi, a na zakończenie imprezy wspólna biesiada z grillem i ogniskiem.

Mszczonów

Kobiety na traktory

Organizator: Adwentura 4×4

Informacje: www.adventura4x4.pl

Zapraszamy rajd turystyczno-sportowy, który odbędzie się 9 marca w okolicach Mszczonowa i jest dedykowany kobietom, posiadającym samochody z napędem na cztery koła (na miejscu pilota może siedzieć osoba dowolnej płci). Trasa rajdu będzie podzielona na części i na każdą z nich będzie oddzielny roadbook. Wszystkie odcinki będą się zaczynały i kończyły w bazie rajdu. A o klasyfikacji będzie decydowała liczba zdobytych punktów. Na wszystkich odcinkach będą do zdobycia pieczątki i do wykonania zadania, dodatkowo na terenie bazy będą przygotowane konkurencje sprawnościowe na punkty.

Opole

Rajd Pań

Organizator: Opolskie Stowarzyszenie Automobilistów

Informacje: www.automobilklubmyslowicki.pl

Zawody, które odbędą się 9 marca będą imprezą otwartą dla wszystkich sympatyków turystyki samochodowej. Trasa składa się z dwóch odcinków do jazdy turystyczno-nawigacyjnej o łącznej długości ok. 50 km oraz z próby sprawności kierowania pojazdem i zadań z zakresu BRD. Trasa przebiega na terenie miasta Opola i w jego okolicach.

 

Poznań

Wielkopolanki za kółkiem

Organizator: Automobilklub Wielkopolski

Informacje: www.aw.poznan.pl

Tylko dla pań w dniu 9 marca zorganizowany zostanie rajd samochodowy Wielkopolanki za kółkiem. Organizator gwarantuje pełną niespodzianek, rajdową zabawę, emocjonujące próby samochodowe na Torze „Poznań”, atrakcje na mecie i cenne nagrody.

 

Warszawa

Babskie Błoto SPA 2013

Organizator: MADOR 4×4

Informacje: www.facebook.com/mador4x4

Impreza odbędzie się 9 marca i ma charakter rodzinny, a charakter trasy będzie turystyczny z elementami przeprawowymi.

 

Wrocław

Niskie Łąki Cup

Organizator: prywatny

Informacje: www.niskielaki.com.pl

Puchar Kobiet odbędzie się w ramach wyścigów równoległych, które odbędą się we Wrocławiu (tor Niskie Łąki) już 10 marca. W biurze można liczyć na pomoc ze strony organizatorki zawodów – Pauliny Przydrygi, a specjalnie dla debiutantek istnieje możliwość zabrania na zapoznanie z trasą jednego z instruktorów, który chętnie udzieli wszelkich wskazówek, dotyczących szybkiego pokonania trasy. Dodatkowo z okazji Dnia Kobiet przewidziane jest niższe wpisowe dla wszystkich pań – 80zł.

 

Lady in Red – Rajd off road z okazji Dnia Kobiet

Organizator: Red Rally Team

Informacje: www.redrally.pl

9 marca odbędzie się druga edycja rajdu Lady in Red w Cieninie koło Wrocławia na poligonie Raków. Wytyczone trasy mają zróżnicowany stopień trudności: wyczynowy, extreme i cross. Najszybsze kobiety uzyskają specjalny tytuł „MISS Lady In Red 2”, umożliwiający darmowe starty we wszystkich imprezach organizowanych przez RED RALLY TEAM w sezonie 2013.

Zapraszamy do świętowania Dnia Kobiet na rajdowo!

A jeżeli w naszym przewodniku zabrakło jakiegoś rajdu – prosimy o informację na redakcja@motocaina.pl.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze