Puchar Kobiet Motocaina.pl już w niedzielę

13 sierpnia 2010
Zapraszamy na VI eliminację Pucharu Kobiet Motocaina.pl, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę 15 sierpnia. Zawody są rozgrywane w formie sprintu na torze Niskie Łąki 4 we Wrocławiu.
Loading module...

Do Pucharu można przystąpić samodzielnie lub zaprosić osobę towarzyszącą (pilota) na prawy fotel. Tor można wcześniej obejrzeć, jak i wykonać przejazd zapoznawczy. Starty odbywają się własnym samochodem, zatem można też zawody potraktować jako możliwość doskonalenia techniki jazdy. A dla trzech najszybszych pań czekają puchary i atrakcyjne nagrody ufundowane przez motocaina.pl.

Magda Jurek podczas Pucharu Kobiet Motocaina.pl
fot. Andrzej Browarny
Warunkiem startu jest jedynie posiadanie prawa jazdy i samochodu z ważnym ubezpieczeniem oraz przeglądem technicznym. Kask jest wymagany, ale można go też bezpłatnie wypożyczyć w biurze zawodów. Wpisowe wynosi 100 zł.

Rozegraliśmy już 5 eliminacji, ale jeszcze 5 przed nami:
- Zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby spróbować swoich sił za kierownicą, ponieważ w tym roku wspólnie z portalem motocaina.pl organizujemy cykl Pucharu Kobiet. W klasyfikacji końcowej brane jest pod uwagę tylko 5 eliminacji, więc każda z Pań ma jeszcze szansę na zwycięstwo w klasyfikacji rocznej! - mówi Paulina Przydryga - ogranizatorka zawodów.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie niskielaki.com.pl oraz w biurze zawodów w dniu imprezy od godz. 8.00 do 9.30. A wyniki będą dostępne na żywo w biurze zawodów i w internecie na stronie: online.niskielaki.com.pl.

Gwarantujemy miłą atmosferę, dużą dawkę emocji, pyszne jedzenie od Mistrza Grilla oraz świetną zabawę w wirtualne rajdy razem z firmą Play-Max. Zapraszamy!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!