Przerażające zakończenie bezmyślnego wyprzedzania

Do mrożącego krew w żyłach wypadku doszło na drodze w okolicach Płońska. Dwa samochody wypadły z drogi i zostały poważnie uszkodzone.

Całe zdarzenie zarejestrowała tylna kamera pierwszego samochodu, który zdecydował się na wyprzedzenie ciężarówki. Zrobił to spokojnie i bezpiecznie, ponieważ droga przed nim była prosta i pusta.

Po chwili na podobny manewr zdecydował się kierowca BMW, ale nie zauważył, że już wcześniej zaczął wyprzedzać go jadący za nim Ford. Kierujący tym drugim pojazdem wystraszył się SUV-a, zaczął gwałtownie kręcić kierownicą uderzając ostatecznie w BMW, które wjechało w ciężarówkę i oba pojazdy wpadły do rowu.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale według relacji autora nagrania kierowca i pasażerka BMW odnieśli tylko lekkie obrażenia. Kierującemu ciężarówką nic się nie stało.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Świetna analiza… Kierowca BMW rozpoczynając wyprzedzanie nie i pewnie się czy może wykonać manewr, spycha drugie auto na pobocze, to wpada w poślizg i uderza w sprawcę a ten z kolei uderza w ciężarówkę.
Nie piszcie bzdur…

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Podwójna linia na jezdni.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Przy takich manewrach trzeba mieć oczy dookoła głowy.Niestety,rutyna,brak wyobraźni,podwójna ciągła.To cud,że nikt nie zginął

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Na trzeciego czasem się zdarza gorzej jak robi to amator, pozabijal by tych ludzi.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze