Przerażające zakończenie bezmyślnego wyprzedzania

Przerażające zakończenie bezmyślnego wyprzedzania
Do mrożącego krew w żyłach wypadku doszło na drodze w okolicach Płońska. Dwa samochody wypadły z drogi i zostały poważnie uszkodzone.

Całe zdarzenie zarejestrowała tylna kamera pierwszego samochodu, który zdecydował się na wyprzedzenie ciężarówki. Zrobił to spokojnie i bezpiecznie, ponieważ droga przed nim była prosta i pusta.

Po chwili na podobny manewr zdecydował się kierowca BMW, ale nie zauważył, że już wcześniej zaczął wyprzedzać go jadący za nim Ford. Kierujący tym drugim pojazdem wystraszył się SUV-a, zaczął gwałtownie kręcić kierownicą uderzając ostatecznie w BMW, które wjechało w ciężarówkę i oba pojazdy wpadły do rowu.

Wypadek wyglądał bardzo groźnie, ale według relacji autora nagrania kierowca i pasażerka BMW odnieśli tylko lekkie obrażenia. Kierującemu ciężarówką nic się nie stało.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 3 ]
Gerwazy 2 miesiące temu
Świetna analiza... Kierowca BMW rozpoczynając wyprzedzanie nie i pewnie się czy może wykonać manewr, spycha drugie auto na pobocze, to wpada w poślizg i uderza w sprawcę a ten z kolei uderza w ciężarówkę.
Nie piszcie bzdur...
5
1
Odpowiedz
Tytan 2 miesiące temu
Podwójna linia na jezdni.
3
1
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.