Produkcja motocykla MV Agusta F3 zza kulis

  Nie każdy otrzymuje przywilej przyjrzenia się budowie motocykli "od kuchni". Dlatego wciąż proces ten wydaje się być bardzo interesujący. Teraz, MV Agusta otwiera drzwi swojej fabryki i wszystkim miłośnikom marki przybliża w filmie przebieg produkcji modelu F3.

 

Film pojawił się w programie stacji National Geographic i należy do cyklu „Megafactory”. Tym razem, kolejny odcinek przedstawia prace we włoskiej fabryce nad motocyklem MV Agusta F3. Jak się okazuje, produkcja spotkała się z wielkim zainteresowaniem widzów – nie każdy producent decyduje się na ukazanie zza kulis prac nad maszynami (poza tym, dostępny jest odcinek z wizyty w Ducati). Co więcej, miłośnicy marki mają możliwość poznania wielu ciekawostek z historii marki i wysłuchania wypowiedzi konstruktorów.

Najnowsze

Pomóż Orkiestrze, kup własny bolid F1

Jak marzenie o własnym bolidzie połączyć z pomocą potrzebującym? To jest możliwe. Wystarczy spróbować sił w licytacji, z której dochód jest przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Licytacja dotyczy oryginalnej wielkości bolidu pokazowego Renault F1 Team w barwach z 2010 roku, w jakich Robert Kubica jeździł podczas roadshow na torze w Poznaniu oraz zdobył swoje pamiętne miejsca na podium w GP Monako i Belgii. Zaledwie kilka lat temu ten sam bolid przemierzał tory wyścigowe jako samochód testowy zespołu F1 Renault. Jest tylko jedno ale… bolid nie ma silnika, skrzyni biegów oraz innych elementów, które umożliwiłyby ruch pojazdu po torze.

fot. Renault

Zainteresowani zakupem mogą wziąć udział w charytatywnej aukcji internetowej WOŚP na Allegro pod adresem  http://aukcje.wosp.org.pl/pokazowy-bolid-f1-renault-i686953 Obecie bolid można wylicytować oferując więcej niż 33 100 złotych.

fot. Renault

Bolid zostanie zaprezentowany w studiu TVP 13 stycznia 2013 roku.

Najnowsze

Sprzedam T-shirt motocyklowy Honda

Sprzedam koszulkę bawełnianą, t-shirt, marki Honda (taka jest metka) oryginalna z kolekcji lifestyle. Rozmiar M – koszulka jest z identyczną grafiką jak poniżej, ale to raczej wersja męska (poniżej damska, z taką samą grafiką). Sprzedam ją za 40 złotych.

Mogę zrobić zdjęcie – oczywiście koszulka jest nowa.

Chętnych prosze o kontakt na adres quicksimone@gmail.com

Najnowsze

Sprzedam nową czapkę z daszkiem BMW Motorrad

Sprzedam nowiutką czapkę z daszkiem BMW Motorrad – dostałam pod choinkę, ale mam taką fryzurę, że się na czapki nie nadaje, poza tym niespecjalnie je lubię.

Jest zapakowana w oryginalną torebkę plastikową, ma hologram BMW. Jest identycza jak na zdjęciu z prawej strony (na głowie kobiety), czyli ma czarną górę, szary pasek okalający i czerwoną obwódkę na szczycie daszku. Dla chętnych zrobie jej zdjęcie. Mój mail basia.moczarska@o2.pl

Cena 70 złotych

Najnowsze

Kupię używany motocykl terenowy dla kobiety

Kupię używany motocykl na „pierwsze szlify” w terenie, dla kobiety – wzrost 170 cm. Coś w stylu Yamaha WR250, z licznikiem motogodzin i oponami terenowo-szosowymi.

Mój adres mailowy brylantynka@spoko.pl

Najnowsze