Quantcast

Próbował przejechać pieszych swoim BMW! Przerażające nagranie

Jedna z potencjalnych ofiar szaleńca nagrała, jak jeździ on w kółko, starając się potrącić uciekających przed nim pieszych.

Do zdarzenia doszło w Rymnie koło Jarosławia (woj. podkarpackie). Na parkingu koło kąpieliska kierowca BMW serii 3 jeździł po drodze gruntowej i trawie, próbując potrącić uciekających przed nim ludzi. Niektórzy z nich próbowali podbiec do drzwi auta i zatrzymać kierowcę, ale bezskutecznie.

Wezwana na miejsce policja zastała tylko porzucone na parkingu BMW, mające widoczne uszkodzenia. Auto trafiło na parking policyjny, a jeszcze tego samego dnia popołudniu (zgłoszenie na policję wpłynęło o godzinie 3 w nocy), zatrzymano w sprawie trzech mężczyzn, którzy trafili do aresztu.

Dwóch z nich zostało przesłuchanych w charakterze świadków. Natomiast trzeci usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grupy ludzi znajdujących się na parkingu. 26-latek przyznał się do winy. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze