Prezenty pod choinkę od Jagura

Gadżety dla fanów motoryzacji są nie lada gratką. Możemy poczuć smak luksusu zostając kolekcjonerami i zarazem użytkownikami ich markowych akcesoriów. Jaguar przygotował kolekcję luksusowych produktów dla miłośników marki.

 

fot. Jaguar
fot. Jaguar

 

 

 

 

 

 

The Jaguar Collection to zarówno brytyjskie akcesoria z naturalnych materiałów, stylowe gadżety inspirowane logo marki oraz przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50. rocznicę Jaguara E-type, które mogą stać się idealnym prezentem pod choinkę.

W świąteczno-zimowej kolekcji Jaguara znajdziemy perfumy, „Klasyczną Czerń" dla Niego i „Purpurową Edycję" dla Niej. Produkowane przez jednego z wiodących domów perfumeryjnych w Europie. Miłośnicy Jaguarów to także koneserzy najlepszych win, stąd w limitowanej kolekcji dostępne są korkociągi, zatyczki do butelek czy korki z wizerunkiem dzikiego kota. Wśród gadżetów znalazły się również przedmioty zaprojektowane specjalnie na 50 rocznicę urodzin Jaguara E-type. Należą do nich m.in. porcelanowe filiżanki do czarnej, pobudzającej espresso.

 

fot. Jaguar
fot. Jaguar

Więcej inspiracji można znaleźć na jaguarcollection.com lub w siedzibie lokalnego dealera marki JLR w Polsce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze