Premiera hybrydowej Jetty w Poznaniu

W dniach od 4 do 7 kwietnia w Poznaniu odbędą się targi motoryzacyjne Motor Show. W hali 3A, w której znajdować się będą stoiska marek należących do Volkswagen Group Polska, swoją polską premierę będzie miał m.in. Volkswagen Jetta w wersji hybrydowej.

Podczas czterodniowych targów Motor Show w Poznaniu w tym roku zaprezentuje się ponad 130 wystawców w siedmiu pawilonach oraz na terenie otwartym Międzynarodowych Targów Poznańskich.

fot. Volkswagen

W hali 3A na powierzchni 6.000 metrów kwadratowych wystawionych zostanie 50 samochodów marek należących do Volkswagen Group Polska. Marka Volkswagen zaprezentuje 20 modeli, między innymi nowego Golfa – auto, które zdobyło najważniejsze nagrody w świecie motoryzacji (Car of the Year 2013 oraz World Car of the Year 2013), sportowe wersje R-line Touarega, Tiguana, CC, Passata, Polo oraz wyścigowego, dysponującego mocą 310 KM Golfa GTI, który zapowiada rozpoczynający się w sobotę 13 kwietnia na Torze Poznań puchar Volkswagen Castrol Cup. Najważniejszą premierą będzie jednak pokazana po raz pierwszy w Polsce hybrydowa Jetta.

Jetta Hybrid napędzana jest turbodoładowanym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym (20 kW). Setkę osiąga w 8,6 sekundy. Jetta z napędem hybrydowym zużywa średnio 4,1 l/100 km paliwa (emisja CO2 95 g/km).

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze