Powrót programów Mobil 1 The Grid – filmy

Po sukcesie pierwszego sezonu, na ekrany telewizorów powraca Mobil 1 The Grid - półgodzinny program odkrywający kulisy najlepszych wyścigów samochodowych. Teraz można go oglądać w polskiej wersji językowejjuż od wczoraj na kanałach Orange Sport i nSport oraz po angielsku na Motors TV.

fot. Mobil 1

Mobil 1 The Grid powstał we współpracy ExxonMobil z Sunset&Vine – producentem filmów sportowych. Program śledzi ostatnie wydarzenia i prezentuje ekskluzywne materiały z torów Formuły 1, American LeMans (ALMS), Mobil 1 Porsche SuperCup, Indy Racing League (IRL) i NASCAR. Odwiedza z kamerą amatorskie kluby wyścigowe z różnych miejsc na świecie.

Mobil 1 od wielu lat współpracuje z Vodafone McLaren Mercedes (Formuła 1), Penske Racing (Indy Racing League) oraz zespołami startującymi w NASCAR – jest oficjalnym olejem silnikowym tej serii wyścigowej.

Odcinek 1 wersja polska
Orange Sport – powtórka: niedziela, godz. 9.00, niedziela, godz. 23.00

nSport – piątek, godz. 21.30 powtórka: niedziela, godz. 20.30, wtorek, godz. 19.30

Odcinek 1 wersja angielska – Motors TV – niedziela, godz. 21.50, powtórka: środa, godz. 22.20, czwartek, godz. 18.20

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu Mobil 1 The Grid można oglądać na stronie: www.grid1.tv. Dodatkowo na Facebooku (www.facebook.com/mobil1) znajdują się wywiady i najważniejsze fragmenty programu.

Zachęcamy do obejrzenia zwłaszcza filmu z Danicą Patrick oraz Travisem Pastraną

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze