Powrót programów Mobil 1 The Grid - filmy

05 marca 2010
Po sukcesie pierwszego sezonu, na ekrany telewizorów powraca Mobil 1 The Grid - półgodzinny program odkrywający kulisy najlepszych wyścigów samochodowych. Teraz można go oglądać w polskiej wersji językowejjuż od wczoraj na kanałach Orange Sport i nSport oraz po angielsku na Motors TV.

fot. Mobil 1
Mobil 1 The Grid powstał we współpracy ExxonMobil z Sunset&Vine - producentem filmów sportowych. Program śledzi ostatnie wydarzenia i prezentuje ekskluzywne materiały z torów Formuły 1, American LeMans (ALMS), Mobil 1 Porsche SuperCup, Indy Racing League (IRL) i NASCAR. Odwiedza z kamerą amatorskie kluby wyścigowe z różnych miejsc na świecie.

Mobil 1 od wielu lat współpracuje z Vodafone McLaren Mercedes (Formuła 1), Penske Racing (Indy Racing League) oraz zespołami startującymi w NASCAR - jest oficjalnym olejem silnikowym tej serii wyścigowej.

Odcinek 1 wersja polska
Orange Sport - powtórka: niedziela, godz. 9.00, niedziela, godz. 23.00

nSport – piątek, godz. 21.30 powtórka: niedziela, godz. 20.30, wtorek, godz. 19.30

Odcinek 1 wersja angielska - Motors TV – niedziela, godz. 21.50, powtórka: środa, godz. 22.20, czwartek, godz. 18.20

Wszystkie odcinki pierwszego sezonu Mobil 1 The Grid można oglądać na stronie: www.grid1.tv. Dodatkowo na Facebooku (www.facebook.com/mobil1) znajdują się wywiady i najważniejsze fragmenty programu.

Zachęcamy do obejrzenia zwłaszcza filmu z Danicą Patrick oraz Travisem Pastraną

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!