Porsche Taycan będzie miał dostęp do Apple Music!

Porsche Taycan zostanie zaprezentowany we wrześniu, a na rynek trafi pod koniec roku. Pojazd z napędem na wszystkie koła o mocy ponad 600 KM skorzysta z architektury 800 V, co pozwoli na uzyskanie krótkich czasów ładowania. Od teraz będzie pierwszym na świecie pojazdem całkowicie zintegrowanym z Apple Music!

Porsche łączy siły z Apple Music, producent sportowych samochodów i serwis muzyczny wspólnie stworzyli pierwszą w pełni zintegrowaną strumieniową transmisję muzyki w pojeździe. Aplikacja zadebiutuje w długo oczekiwanym modelu Taycan – pierwszym całkowicie elektrycznym Porsche, którego premiera odbędzie się już we wrześniu. 
 
Z poziomu ekranu dotykowego w kokpicie Porsche Advanced Cockpit abonenci Apple Music będą mogli strumieniowo, bez reklam, odtwarzać utwory spośród ponad 50 milionów piosenek i zyskają dostęp do tysięcy wyselekcjonowanych list odtwarzania oraz globalnej stacji radiowej Beats 1 wraz z 3-letnim bezpłatnym transferem danych w samochodzie.
 
Taycan jest również wyposażony w obsługę Apple CarPlay. Kierowcy mogą z łatwością podłączyć iPhone’a i uzyskać wskazówki dojazdu zoptymalizowane pod kątem natężenia ruchu, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki przez Apple Music – za pomocą ekranu dotykowego lub obsługi głosowej Siri, tak aby skupić swoją uwagę na prowadzeniu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze