Pomysł na prezent dla fana off roadu

Święta coraz bliżej i to już ostatni dzwonek by zrobić udane, przemyślane zakupy. Tym razem prezentujemy wam pomysł dla fana off roadu i wielbiciela książek - "Akademię 4*4".

Pomysł na prezent…święta tuż, tuż
fot. Off-road.pl

„Akademia 4*4” to kompendium wiedzy o jeździe w terenie stworzone przez współpracowników miesięcznika OFF-ROAD.PL. 180 stronicowa, obowiązkowa pozycja książkowa dla fanów wypraw off roadowych, potencjalnych Klientów samochodów terenowych (lub SUV) czy miłośników samochodów z napędem 4*4 składa się z dwóch części: toretycznej i praktycznej. Część teoretyczna pełna jest pytań, o to jak działają poszczególne części samochodów i odkrywa przed nami tajniki wykorzystywanej w nich technologii. W części praktycznej, na kartkach książki, będziemy mogli nauczyć się podstaw pokonywania różnych typów trudnych podłoży i dowiemy się, jak w pełni wykorzystać możliwości terenowych aut.

Pierwszy nakład książki rozszedł się błyskawicznie, dlatego warto zaopatrzyć się w drugi, póki jeszcze mamy taką szansę. Stworzona przez pasjonatów książka to na pewno dobry pomysł na prezent dla…pasjonatów, a ze względu na różnorodność poruszanych w niej tematów możemy go wręczyć zarówno zaprawionemu w bojach uczestnikowi off-roadowych wypadów, jak i marzącemu o nich amatorowi.

Książka kosztuje 39 złotych (przy zamawianiu  5 sztuk  i więcej rabat). Można zamówiąć ją tutaj.

Źródło: off-road.pl

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze