Polskie ceny Mercedesa Klasy X

Polskie ceny Mercedesa Klasy X
Znamy ceny pierwszego pickup-a z gwiazdą na masce. Nowy Mercedes będzie dostępny w polskich salonach z dwoma silnikami do wyboru i w dwóch wersjach wyposażenia.

Już podstawowa na rynku polskim wersja Klasy X, oznaczona symbolem X220 d 4MATIC, jest dobrze wyposażona. Zawiera m.in. silnik o mocy 163 KM, napęd na 4 koła, 17” felgi aluminiowe, skórzane elementy wykończenia wnętrza i system mocowania ładunku w skrzyni. Taki samochód w linii Progressive jest wyceniony na 142 500 złotych netto.

Za niecałe 10.000 złotych netto więcej, można kupić samochód z mocniejszym silnikiem o 27 KM oraz automatyczną, 7-stopniową skrzynią biegów. Klasa X250d AT 4MATIC jest dostępna za 151 800 złotych netto.

Bogatsza wersja, z tą samą jednostką napędową, kosztuje 170 400 złotych netto. Model X250d AT 4MATIC w wersji wyposażenia Power ma m.in. 18” felgi aluminiowe, tapicerkę Artico/Dinamica, reflektory LED High Performance, elektrycznie sterowane fotele przednie, automatyczną klimatyzację Thermotronic i system bezkluczykowego dostępu do auta Keyless Go.

Zestawienie modeli Mercedes-Benz Klasy X na rynku polskim:

Model

Moc (KM)

Wersja wyposażenia

Cena PLN netto

Cena PLN brutto

X220d MT 4MATIC

163

PROGRESSIVE

142.500

175.275

X250d AT 4MATIC

190

PROGRESSIVE

151.800

186.714

X250d AT 4MATIC

190

POWER

170.400

209.592

Klasa X jest jednocześnie użytkowym pick-upem i luksusowym samochodem klasy premium. Auto zadebiutowało na targach IAA (International Motor Show) we Frankfurcie. W Polsce Klasa X będzie dostępna w listopadzie.

Mercedes Klasa X

Pełny ekran
Mercedes Klasa X

fot. Mercedes-Benz

Mercedes Klasa X
Mercedes Klasa X
Mercedes Klasa X
Mercedes Klasa X
Mercedes Klasa X
Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 4 ]
Zbig 10 miesięcy temu
Hi, hi. To się uśmiałem z tej luksusowego pojazdu klasy premium... Pick-up to pojazd do pracy. Jakoś nie wyobrażam sobie tego samochodu przewożącego dyrektorow korporacji czy nowożeńców.
0
0
Odpowiedz
Anka > Zbig 10 miesięcy temu
A wyobraż sobie szejka, który jedzie przez Bagdad. Łatwiej, nie? :)
0
0
Odpowiedz
Anka > Anka 10 miesięcy temu
Praca w korporacji czy ślub to nie jedyne momenty, w których ludzie żyją "premium". Gdy masz kasę i żyjesz premium, np. w domu za miastem, to możesz sobie takim wygodnie jeździć.
0
0
Odpowiedz
Krzystof 10 miesięcy temu
Ja taniej kupilem Actyona, moze mnie luksusowy od merca ale mi takie standardy wystarcza tym bardziej ze samochod do pracy
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.