Polskie aktorki zachwycone Lancią

Tegoroczny Festiwal Gwiazd odbył się w dniach 8-12 lipca 2009. Krystyna Janda, Elżbieta Zającówna i Weronika Książkiewicz oraz inni znamienici goście, poruszali się samochodami Lancia Delta; tymi samymi, które udostępniane są gwiazdom na festiwalu w Wenecji. Samochód zdobył uznanie.

 

Krystyna Janda wyraźnie zadowolona z przejażdżki Deltą
fot. Lancia

Za kierownicą Lancia Delta siedział m.in. George Clooney, Charlize Theron, Brad Pitt oraz Tom Hanks w filmie „Anioły i Demony”. Na polskim festiwalu włoskie auta wywołały ogólne zainteresowanie, także wśród aktorów (zobacz galerię).

Dni festiwalowe zapełnione były już od południa do późnych godzin nocnych atrakcjami dla gości tego nadmorskiego kurortu. Do Międzyzdrojów zawitały międzynarodowe gwiazdy. Już pierwszego dnia Lou Bega swoim koncertem i hitami takimi jak „Mambo No. 5″ i „I Got a Girl” porwał tłum do tańca. Z kolei brytyjska gwiazda – „Touch and Go” z piosenką „Would you go to Bed with me” podbiła serca publiczności.

Codziennie, kino postawione na plaży prezentowało znane i premierowe europejskie filmy. Bardzo bogata była część teatralna festiwalu. Goście mogli obejrzeć min. „Piosenki z Teatru” Krystyny Jandy, a teatry uliczne KET i DAR bawiły przechodniów pantomimą i sztukami na szczudłach. Nagrody „Złote Wiaderka” dla najsympatyczniejszych gwiazd zostały przyznane Oldze Lipińskiej, Majce Jeżowskiej, Stanisławowi Mikulskiemu, Krzysztofowi Kolbergerowi i Bohdanowi Stupce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze