Polski kierowca zemdlał podczas niemieckiej kontroli

27 czerwca 2019
39
7,5 godziny niemieckie służby sprawdzały transport prowadzony przez polskiego kierowcę. Ta zaskakująco długa kontrola nie była bezpodstawna.

Tir prowadzony przez polskiego kierowcę bardzo zwracał uwagę na drodze. Poruszał się z odsuniętym dachem naczepy, a to dlatego, że inaczej nie zmieściłaby się przewożona na niej ciężarówka z żurawiem. Nie wystawał on znacząco, ale przez niego wysokość transportu przekraczała 4 metry, a na to wymagane jest specjalne zezwolenie, którego nasz rodak nie miał.

Niemieckie służby zaczęły kontrolować pozostałą dokumentację oraz stan pojazdu, co w sumie zajęło im aż 7,5 godziny! Stwierdzono między innymi bardzo zły stan techniczny naczepy, a kierowca przekraczał dozwolony czas pracy i niewłaściwie korzystał z tachografu.

Pod koniec kontroli polski kierowca zemdlał i musiał zostać przetransportowany do szpitala helikopterem. Na szczęście już dzień później mógł ruszyć w dalszą drogę, ale bez naczepy.

Komentarze

J 23
27 czerwca 2019 23:21
Przeklęci naziści
demon > J 23
28 czerwca 2019 06:22
co wyzywasz czlowieku to samo mogło byc w naszym kraju , facet nie mial uprawnień , i nie umial korzystać z tachografu frajerze najpierw sprawdź przepisy o ruchu drogowym a następnie pisz
Pl > demon
28 czerwca 2019 07:51
Grzeczniej
Eas > Pl
28 czerwca 2019 08:36
Idiota
Eas > Pl
28 czerwca 2019 08:36
Idiota
50+PL > J 23
28 czerwca 2019 09:28
Czy Ty "J23" wiesz ,rozumiesz i kojarzysz o czym piszesz? Przez takie ładunki i nieodpowiedzialnych ludzi na drodze są wypadki i tragedie ludzi!!! Zmień tą mowę nienawiści, kim Ty jesteś?
50+PL > J 23
28 czerwca 2019 09:28
Czy Ty "J23" wiesz ,rozumiesz i kojarzysz o czym piszesz? Przez takie ładunki i nieodpowiedzialnych ludzi na drodze są wypadki i tragedie ludzi!!! Zmień tą mowę nienawiści, kim Ty jesteś?
Tomasz > J 23
30 czerwca 2019 06:44
Głupol jesteś
Pol
27 czerwca 2019 23:23
Zajebiscie
Pol
27 czerwca 2019 23:23
Zajebiscie
Ornitolog
28 czerwca 2019 06:33
Na żurawiu :)
Zimorodek0 > Ornitolog
28 czerwca 2019 09:10
Oni go podrywali a on gapa niezatrybił, randka mogła skończyć się zaskakująco a skończyło się w szpitalu, zalotnik był nieugiety wywarł presję czasu
Krzycho_a
28 czerwca 2019 09:04
J23 wyzywa id nazistów A napewno jeździ volkswagenem tdi
Grzegorz > Krzycho_a
01 lipca 2019 17:35
Nie VW, tylko Ladą. Przecież to ruski troll. Mozna zobaczyć jak troluje i ludzi.
Krzycho_a
28 czerwca 2019 09:04
J23 wyzywa id nazistów A napewno jeździ volkswagenem tdi
Antek Boryna
28 czerwca 2019 09:19
Niemcy,Niemcy i tak dalej......
stan
28 czerwca 2019 09:49
niemcy dobrze robia w polsce nikt ich nie lapie ,drugie nie tylko polskie tiry sa zatrzymywane tez i niemieckie ,.tak na koniec kto tu mieszka i jezdzi atostradami to widzi co tu sie dzieje tragedia co robia czesc polskich kierowcow na tirach
Lucek
28 czerwca 2019 10:07
Czas pracy przekroczony i nieprzestrzeganie przepisów oto polscy Tirowcy! Potem się dziwimy że powodują wypadki. Nasze kontrole w Polsce niech się uczą bo na polskich drogach takie sytuacje to standard.
Lucek
28 czerwca 2019 10:07
Czas pracy przekroczony i nieprzestrzeganie przepisów oto polscy Tirowcy! Potem się dziwimy że powodują wypadki. Nasze kontrole w Polsce niech się uczą bo na polskich drogach takie sytuacje to standard.
Krakowiak
28 czerwca 2019 12:48
Demon-jesteś pala i tyle każdy orze jak może czy to legal czy też nie a frajer to ty jesteś bo nie masz odwagi na myki 1 to się zamknij. Jak tak bronisz tych szwabow, to poczytaj historie młokosie.
Typowy Seba > Krakowiak
28 czerwca 2019 13:05
Krakowiak wstyd mi za Ciebie. Mylisz odwagę z nieznajomością prawa i przepisów. Takie prawo maja Niemcy, ale zapominasz że u nas w tym akurat temacie prawo jest takie samo. Siadaj..... PAŁA.
Siwa > Krakowiak
28 czerwca 2019 15:41
Krakowiak pała to Ty jesteś razem z J23 Tacy jak wy "roszczeniowcy,krętacze itp" tylko psują opinię o Polakach!
Olsztyniak > Krakowiak
01 lipca 2019 16:52
Ciekawe jak taki omdlały historycznie prosty bo Polak przecież zabije kilka osób ma drodze czy też będzie taki ciężko pracujący czy pirat? Widzę że się trochę leżało to i o historii się poczytało panie starszy. Nie można chcąc zarobić parę dodatkowych złotych walnąć myka na kilka trupów. Ale widać że hasło po trupach do celu jest wciąż aktualne.
Serwisant > Krakowiak
01 lipca 2019 17:43
Tak, a potem taki ciul jak ty, cwaniakuje i giną ludzie. Nie żałował bym, gdybyś się sam cwaniaku poszedł do piachu, ale zazwyczaj giną inni ludzie. Zlapanym takim jak ty, powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy, bo jesteś potencjalnym mordercą na drodze.
Duzymobilny
28 czerwca 2019 17:16
Ludzie ten artykuł w tej samej nizmieniej formie był publikowany miesiąc temu na innym portalu albo mamy tu zwykły plagiat albo ten sam wydawca na innym swoim portalu publikuje to samo . Po co chyba tylko po to by wzbudzać ponownie niezdrowe sensacje
Komendant
28 czerwca 2019 19:02
No pewnie, przez te pare cm na pewno byłaby tragedia... a tak długa kontrola to już mnie nie dziwi, po takim czasie nawet w nowym składzie by coś znaleźli.
Anty Po
28 czerwca 2019 19:25
Ssmani zawsze gnębili Polaków ale Polskie słóżby ITD zawsze kłaniają się nazistą bo polskie słóżby i milicja to cioty które lubią wyżywać się na Polskich kierowcach..nawet Ukraińców nie tykają a ruskich to panicznie się boją i tyle na temat
hej
28 czerwca 2019 20:03
proste a może się uda i przejadę a tu zonk i nad czym dyskutować kara tak jest w zachodnich krajach i każdy polski kierowca o tym wie a w niemczech nie ma co dyskitować z władzami niemieckimi
AntyNazi2137
28 czerwca 2019 20:15
Naziole go zgarneli bo był polakiem. Proste.
Brunner
29 czerwca 2019 01:27
Ale popapraniec z Ciebie aż wstydzę się że tacy jak ty piszą w języku Polskim
Fizyk
29 czerwca 2019 09:49
Trzeba miec wszystko legal.
Rizan
29 czerwca 2019 17:03
Bardzo wolno tam pracują u nas ITD szybciej
Marco
29 czerwca 2019 20:13
Żenada....ten artykuł czytałem kilka miesiecy temu nawet nie pamiętam gdzie...!kolejny wpis oczerniający pracę kierowcy jeszcze trochę czasu i sami sobie będziecie wozić zboże do młyna a potem mąkę do piekarni np....dziennikarstwo na poziomie zero
Kiero
29 czerwca 2019 22:39
Bandyta za kolkiem. Potencjalny morderca TiRowiec. Za przekraczanie czasu za kolkiem powinno sie odbierac prawo jazdy. A za oszukiwanie z tachografem do pierdla
Cezary
29 czerwca 2019 22:50
W naszym pieknym kraju celebryta potracil staruszke na pasach, bez prawka ,OC I okazal sie niewinny!!!!!
Cezary
29 czerwca 2019 22:50
W naszym pieknym kraju celebryta potracil staruszke na pasach, bez prawka ,OC I okazal sie niewinny!!!!!
J67
30 czerwca 2019 09:19
Tylko praca a bezpieczeństwo sie nie liczy
Mm
05 lipca 2019 21:50
Bez naczepy i z tlustym mandatem zapomnieli dopiesac
Szeny
21 lipca 2019 08:19
J23 jest z ciebie nieuk.co ty piszesz .czy ty masz prawojazdy?
Podobne artykuły

Motocaina na Youtube

Najnowsze artykuły

Motocaina na Instagramie

Gorące dyskusje