Polka kupuje samochód

Pisałyśmy już o tym, że kupienie samochodu jest niczym znalezienie idealnego partnera. Ale jak to konkretnie jest w przypadku polskich kobiet? Zastanawialiście się, na jakie czynniki zwraca uwagę Polka kupując samochód?

fot. blogspot

Według ostatnio przeprowadzonych sondaży ProfiAuto.pl, kobiety wybierając samochód, nie kierują się marką, ani ceną, ale przede wszystkim wyglądem oraz parametrami technicznymi pojazdu. Jedynie 16% badanych zadeklarowało, że najważniejsza jest dla nich cena. Tylko 22% pań odpowiedziało, że zwracają uwagę na markę. Najwięcej kobiet, oddało głosy na wygląd oraz dane techniczne.Skąd taka zmiana tendencji… kiedyś, przecież najważniejszym atrybutem był kolor?

Teraz, coraz więcej kobiet interesuje się osiągami samochodów, ponieważ zwiększył się dostęp do prasy specjalistycznej. Panie zaczynają, zwracać uwagę na spalanie, przyspieszenie, komfort prowadzenia. W chwili obecnej zanika przydomek „babski samochód”. Już nie ma, takiej marki motoryzacyjnej, której nie prowadziłaby kobieta. Dlatego, coraz częściej kobiety idą na kompromis przy wyborze auta, ważny jest wygląd, lecz nie stawiamy go już na pierwszym miejscu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze