Ewa Kania

Policja wpuszczała samochody pod prąd, licząc, że nic złego się nie stanie?

Czasami sytuacja na drodze wymaga, żeby policja tymczasowo zmieniła organizację ruchu. Lecz w tej sytuacji mamy wrażenie, że policja zachowała się wyjątkowo nieodpowiedzialnie.

Nagranie nie ma niestety żadnego opisu, a komentarze, gdzie czasami można dowiedzieć się czegoś więcej, zostały z jakiegoś powodu wyłączone. Wiemy tylko, że zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej numer 91 w Poczesnej.

Kierowca tira jechał pod prąd drogą S8! Inni kierowcy sytuację tylko pogorszyli

Początkowo widzimy tylko kolejne samochody jadące pod prąd. Jak się szybko okazało, skrzyżowanie zostało częściowo zamknięte przez policję w związku z radiowozem, który przewrócił się na bok. Policjanci, żeby nie blokować ruchu, postanowili przekierować ruch pojazdów na drugą jezdnię. Pod prąd.

Niebezpieczna akcja zatrzymania starszego kierowcy, jadącego pod prąd ekspresówką

Taka decyzja jest zrozumiała, ale ponieważ autor jechał początkowo lewym pasem, a z naprzeciwka nadjechało aut właściwą stroną drogi, domyślamy się, że zdarzenie miało miejsce przed chwilą. Na wcześniejszym skrzyżowaniu nie było więc innego funkcjonariusza, który informowałby o zmienionej organizacji ruchu i nakazywał jazdę wyłącznie prawym pasem. Policjanci nie obawiali się, że przekierowując pojazdy pod prąd, mogą doprowadzić do nieszczęścia?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze