Pogoda pokrzyżowała plany „The World’s Largest All Female Biker Meet”

Pogoda pokrzyżowała plany „The World’s Largest All Female Biker Meet”

fot. The Bike Insurer

Ulewne deszcze, wichury i ostrzeżenia przeciwpowodziowe – to nie były idealne warunki do pobicia rekordu na największe na świecie spotkanie motocyklistek.

29 lipca w Anglii odbyła się próba pobicia rekordu na największe spotkanie motocyklistek „The World’s Largest All Female Biker Meet”. Lynn’s Raven Café w miejscowości Whitchurch miała zamiar zgromadzić ok. 1200 motocyklistek i tym samym pobić zeszłoroczny wynik w liczbie 1132.

Pogoda pokrzyżowała plany „The World’s Largest All Female Biker Meet”

Niestety pogoda drastycznie się załamała, panowały duże ulewy, silne wiatry i ogłoszono nawet alarm przeciwpowodziowy. Mimo tych nieprzychylnych warunków, z najodleglejszych zakątków Anglii, na spotkanie dotarło 443 nieustraszonych motocyklistek! Na imprezie zebrano także 2458 funtów na cele charytatywne. Kolejna próba bicia rekordu odbędzie się za rok.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.