Edyta Klim

Plutonium MOTO – wyjątkowe kurtki motocyklowe dla kobiet

Projektantka Marilyn Yu stworzyła kolekcję miejskich kurtek motocyklowych dla kobiet, które są praktyczne i modne.

Marilyn Yu do tej pory zajmowała się szyciem oryginalnych sukien ślubnych, jednak pewnego dnia wpadł jej do głowy pomysł zaprojektowania kobiecej kurtki motocyklowej. Sama od 4 lat jest motocyklistką i obecnie posiada Triumpha Street Triple R. Projekt przerodził się w stworzenie trzech modeli kurtek Plutonium MOTO, które stanowią świetny kompromis, między modą a bezpieczeństwem na motocyklu.

Kurtki uszyte są z Cordury 1000 Denier, mają protektory na barkach, łokciach, biodrach i plecach, które łatwo wyciągnąć i schować, gdy kurtka ma pozostać cywilna. Dodatkowo kurtki mają podpinki wiatro- i wodoodporne z Taslanu, jako opcja.

Kurtki można zamawiać pod indywidualny gust, zmieniając im kolory, czy wymiary. Obecnie projektantka ma w ofercie 3 modele w promocyjnej cenie – 50%:

Emma

Model stylizowany na Emmę Peel z serialu The Avengers. Płaszczyk z czterema kieszeniami, regulowanym paskiem i wysokim kołnierzem, posiadający taśmy odblaskowe SOLAS na rękawach i plecach. Ochraniacze umocowane są w wypinanej, wewnętrznej warstwie, a opcjonalnie można dokupić wiatro- i wodoodporną podpinkę.

Cena: 775 $
Kolory: czarny, czerwony

Elizabeth

Krój stylizowany na królową Elżbietę I – z falbankami i krojem z epoki. Kurtka posiada 3 kieszenie, regulowany pasek, stójkę, oraz wewnętrzną warstwę z ochraniaczami.

Cena: 615 $
Kolory: czarny, czerwony, szary

Victoria

Ta kurtka stanowi hołd dla epoki wiktoriańskiej. Model jest najdłuższy i najcieplejszy z powyższych, ponieważ posiada dodatkową warstwę Thinsulate, z pięcioma kieszeniami i regulowanym paskiem.

Cena: 775 $
Kolory: czarny, szary, czerwony

Sklep i strona projektantki: plutoniumclothing.com

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

ceny wzięte z kosmosu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

ceny wzięte z kosmosu

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze