
Płock. 64-latka w Subaru Imprezie przeszarżowała. Rozbite trzy samochody
Widząc jadącą poślizgiem Imprezę, automatycznie podejrzewamy, że za kierownicą siedzi jakiś „młody gniewny”. Z pewnością nie spodziewamy się za to pani na emeryturze.
Postronny kierowca zupełnie niespodziewanie stał się uczestnikiem bardzo groźnego zdarzenia. Na nagraniu z jego kamerki widzimy, jak z lewej strony nadjeżdża chodnikiem Subaru Impreza. Następnie zjeżdża na asfalt i ślizgiem uderza w jego auto oraz drugi samochód.
Kierowca BMW nie umie wchodzić w zakręty, ale za to nauczył się latać
Kierowca jednego z aut został ranny i trafił do szpitala. Nic nie stało się sprawczyni zdarzenia, którą okazała się 64-latka. Jak sugeruje Tygodnik Płocki, auto było poddane tuningowi i brało udział w „wyścigowych imprezach”.
Najnowsze
-
Kambodża na motocyklach: dżungla, świątynie i prawdziwe wyzwania
Oto motocyklowa przygoda w sercu królestwa Kambodży - nie tylko dla twardzieli! Para motocyklistów z Polski przemierza świat i dzieli się z nami wrażeniami. -
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
-
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
Zostaw komentarz: