Płeć piękna wspiera Rajd Ziemi Bocheńskiej

Dziewczyny z Koła Środowiskowego Automobilklubu Śląskiego w Krakowie udowodniły, że sporty samochodowe są nie tylko dla mężczyzn. Chcąc pomóc w organizacji 2. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, zorganizowały sesję zdjęciową, w której same wystąpiły. Zrobione zdjęcia zostały wykorzystane do stworzenia niepowtarzalnych kalendarzy – cegiełek.

Pomysł zrobienia kalendarzy narodził się dopiero w styczniu tego roku. Dziewczyny musiały działać szybko i sprawnie – w ciągu tygodnia umówiły się z fotografem i drukarnią. Wybrały też miejsce sesji – tor kartingowy, w końcu gdzie lepiej pokazać „motoryzacyjne kobiety”. Wszystko się udało. Część kalendarzy zawisła już w domach pierwszych nabywców, a reszta czeka na kolejne zamówienia.

– Pozując do kalendarza udowodniłyśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – mówią dziewczyny. – Pokazałyśmy, że dla rajdów samochodowych jesteśmy w stanie zrobić (prawie) wszystko. Dodatkowo sesja była dla nas niezwykłą przygodą, a pozytywne opinie naszych kolegów utwierdziły nas w tym, że było warto.

Najważniejsze jest jednak to, że kalendarze nie są zwyczajnym produktem reklamowym, a tzw. „cegiełkami”. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na organizację 2. Rajdu Ziemi Bocheńskie im. Janusza Kuliga.

Wszystkich, którzy chcieliby, by członkinie Koła Środowiskowego AK Śląskiego w Krakowie upiększały wnętrze ich domów, biur, warsztatów prosimy o wysłanie zamówienia na adres: a.szkuta@safetypoludnie.pl. Koszt kalendarza to 32 złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze