Pies-wandal niszczył samochody

Pewien czworonóg rasy mieszanej, zamieszkujący północną część Włoch trafił kilka dni temu do aresztu domowego. Wszystko za sprawą aktu wandalizmu, którego dokonał w ostatnim czasie. Pies zniszczył aż sześć samochodów.

Włoski dziennik „La Stampa” relacjonował w ostatnim czasie kilkutygodniową obławę za wandalem, który dewastował kolejne samochody w mieście Asti leżącym na północy Włoch. Okazało się, że sprawcą tych zniszczeń był pies rasy mieszanej o imieniu Achille. Nie wiedzieć czemu nienawidził samochody i wpadał szał, jak tylko jakiś pojazd pojawiał się w okolicy. Rzucał się na auta, wgniatał karoserię i zrywał tablice rejestracyjne. W co najmniej sześciu egzemplarzach porysował lakier. 

Któregoś razu patrolująca okolice straż miejska stałą się ofiarą Achille. Pies rzucił się na samochód patrolowy, przez co został złapany na gorącym uczynku. Co ciekawe, zwierzak nie jest agresywny wobec ludzi. Jednak w przypadku samochodów pokazywał za każdym razem dominację, przeskakując przez ogrodzenie i ruszając do ataku. Nie były mu straszne nawet duże pojazdy.

Po złapaniu psa przez straż miejską, został odprowadzony do właściciela, który został ukarany karą finansową. Dodatkowo Achille ma kategoryczny zakaz opuszczania ogrodu.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze