Edyta Klim

Petrolettes – kobiecy festiwal motoryzacyjny już za miesiąc!

W dniach 28-30 lipca w Berlinie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Petrolettes dla motocyklistek i kobiet zakręconych na punkcie motoryzacji.

Festiwal Petrolettes to 3-dniowa impreza, w ramach której odbędzie się szeroko pojęta integracja kobiecego środowiska motoryzacyjnego. Liczyć tam można na wiele atrakcyjnych koncertów, zaplecze kulinarne, prelekcje i testowanie motocykli.

Dodatkowo sobota będzie dniem akcji, więc motocyklistki będą mogły się zmierzyć w wielu konkursach: wyścigach, grach sprawnościowych i zwiadowczych lub wziąć udział w wycieczce krajoznawczej.

Na lotnisku będą wyznaczone miejsca parkingowe i na rozbicie namiotu. Na teren festiwalu nie wnosi się jedzenia ani alkoholu. Trzeba mieć ze sobą dowód osobisty, a osoby niepełnoletnie powinny być ze swoim opiekunem prawnym.

A rok temu motocyklistki bawiły się tak:

{{ vimeo(178060341) }}

Start tegorocznej edycji odbędzie się w piątek o 14, a zakończenie planowane jest o 15 w niedzielę. Bilety można zakupić online w cenie: 65 euro za pobyt 3-dniowy lub 45 euro za jeden dzień (z biletem od godz. 10 na sobotę można zostać do niedzieli).

Strona oficjalna festiwalu: http://petrolettes.com/

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze