Paris Hilton i jej luksusowe auta

Pochodzenie dziedziczki Hiltonów sprawia, że może sobie pozwolić na prawdziwe motoryzacyjne cacka. Tylko jak ona je traktuje...

Garaż Paris Hilton zmienia swoją zawartość w tak zawrotnym tempie, że obecnie niewiele osób jest w stanie wymienić wszystkie jej auta. Celebrytka dysponuje między innymi Mercedesem SLK, Ferrari 360, Lamborghini Murcielago, luksusowym SUVem Cadillac Escalade oraz dwoma Bentleyami i Lexusem.

Ten ostatni to żółty Lexus LFA, rzadki sportowy samochód, który dzięki zastosowaniu potężnego, prawie pięciolitrowego silnika V10 rozpędza się do setki w zaledwie 3,6 sekund. Supersamochód był urodzinowym prezentem od ówczesnego partnera gwiazdy, Cy Waitsa, który niestety pomimo tego nie zaskarbił sobie na tyle uwagi, by zachęcić Paris do małżeństwa. Para rozstała się w czerwcu tego roku, a Lexus pozostał.

Dwa auta marki Bentley Continental GT były chyba najbardziej charakterystycznymi samochodami dziedziczki Hiltonów. Pierwszy Bentley został przemalowany przez ekipę serii Pimp My Ride na pudrowy róż, a drugi, błękitny, kupiony prawdopodobnie by lepiej komponował się z kreacjami celebrytki. Niestety różowy Bentley nie ma lekkiego życia z gwiazdą i został rozbity kilka miesięcy po przeróbkach, gdy Paris wjechała nim w stojącego w swoim garażu Cadillaca.

Widząc poczynania celebrytki na drodze można stwierdzić, że w zakupowym szaleństwie jej byłego chłopaka była metoda – w końcu wypadek w Lexusie skutecznie pokrzyżowałby plany rozpieszczonej gwiazdy. Gdyby naprawdę mu na niej zależało, kupiłby jej rower. Najlepiej trójkołowy, by jadąc pijana nie mogła się na nim przewrócić.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze