Okulary z bluethooth dla kierującej

Ponieważ przepisy stanowią, że nie można rozmawiać bezpośrednio przez telefon w samochodzie, a jedynie za pomocą zestawów głośnomówiących, słuchawkowych oraz bluethooth, wymyślono specjalne okulary przeciwsłoneczne dla kierowców. Możesz dzięki nim rozmawiać 3,5 godziny bez przerwy!

 

W okularach z bluethooth można się całkiem nieźle prezentować.
fot. thinkgeek.com

Era nowych technolgii dociera do świata mody, a funkcjonalność coraz częściej idzie w parze z designem i wygodą.

 

Okulary z bluethooth spełniają dwie funkcje: poprawiają widoczność podczas jazdy w dni słoneczne (są zarówno lekko, jak i mocno przyciemniane) oraz „pośredniczą” w bezpiecznym prowadzeniu rozmów telefonicznych, bez odrywania rąk z kierownicy.

Można wybierać wśród różnych odmian stylisycznych i rozmiarów. Na bocznej stronie oprawek znajduje się regulacja głośności rozmów, oraz przycisk odebrania lub wyłączenia rozmowy. Czas czuwania od pełnego naładowania wynosi 90 godzin (zewnętrza bateria, szybka do ładowania), a nieprzerwanej rozmowy 3,5 godziny. Zasięg oceniono na 10 metrów.

fot. thinkgeek.com

W okulary wmontowano urządzenie Bluethooth 2.0, które pracuje na pasmie 2402 MHz – 2480 MHz. Jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bluethooth.

Kosztują ok. 150 zł i można je zamówić za pośrednictwem strony thinkgeek.com

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze