Odkryj siebie… dla siebie, czyli pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Fashion Day

Jaki kostium dobrać do naszej sylwetki, jaki trening i dietę zastosować, aby wyglądać oszałamiająco na plaży? O tym wszystkim 14 lipca w restauracji Absurd228 dowiedziały się panie podczas pierwszego spotkania z cyklu Ladies Fashion Day. Motocaina była jednym z patronów tego wydarzenia.

14 lipca w gustownych wnętrzach łączących klasykę z nowoczesnością, czyli w restauracji Absurd228 na warszawskim Mokotowie, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Fashion Day. Oprócz okazji do zakupów kolekcji polskich projektantów w atrakcyjnych cenach (m. in.: PIRH Design, Polanska&Co, organicbynature.pl, Kamil Nowak, SISColorful, Bahari, Ewa Morka), były panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów.

fot. materiały organizatorek

Panie dowiedziały się m.in., jak dobrać kostium do sylwetki zgodnie z obowiązującymi trendami, a opowiedziała o tym Joanna Ciepiela, przedstawicielka marek Seafolly oraz Miraclesuit. Jak przygotować ciało do lata, jakie zabiegi w salonach faktycznie pozwolą nam uzyskać gładkie i jędrne ciało, a także jak same możemy zrobić w domu peeling – opowiedziała Aldona Khurana, właścicielka Instytutu Odnowy i Kosmetologii Beleza Spa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się prelekcja Ewy Janczak-Cwil z www.lionfitness.pl , która opowiedziała o tym, jak ułożyć plan treningu, dzięki któremu będziemy bosko wyglądały w bikini. Jak ułożyć dietę, aby czuć się lekko i dostarczać organizmowi najpotrzebniejszych składników powiedziała dietetyczka z restauracji Absurd228. Energiczny i kreatywny Kornel Roman, fryzjer-stylista z salonu Milek Design, zaprezentował upięcia modne tego lata.

fot. materiały organizatorek

O lekkie przekąski inspirowane włoskimi smakami zadbała restauracja Absurd228 i włoski producent wysokiej jakości oliw Bertolli, a bąbelkami ugościł nasze panie CIN&CIN.

fot. materiały organizatorek

Patroni medialni wydarzenia: ESSENCE – Magazyn Ludzi Sukcesu, Motocaina.pl, Chilli Zet, Wizaz.pl, Kikimora, Kobieta.gazeta.pl i Premium Poland.

O kolejnych spotkaniach z cyklu Ladies Fashion Day można się dowiedzieć z fun page’a na Facebooku.

Pomysłodawczyniami kobiecych spotkań Ladies Fashion Day są Samanta Fałkowska i Wioletta Podgórska.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze