Odjechane meble

Teraz nawet ustawione w naszych mieszkaniach meble mogą wyrażać nasze samochodowe preferencje. Jeśli jesteście fankami amerykańskiej Corvetty oto idealny zestaw dla was!

To biurko wyraźnie nie należy do fana Ferrari
fot. Crazy Car Desk

Są oryginalne i niepowtarzalne, a w naszych mieszkaniach będą jeszcze bardziej rzucać się w oczy niż Corvetty na drodze. Meble inspirowane kształtami samochodu-legendy i zbudowane z jego części to spory wydatek, ale i ogromna gratka dla kolekcjonerów. Crazy Car Desk – producent ciekawych biurek, stolików barowych, grilli czy lodówek stworzył meble bazujące na tyle modeli C5 oraz C6. Ich gabaryty są więc naprawdę spore, a kształty imponujące. Szczególnie ciekawe jest moim zdaniem biurko – jakże miło pisałoby się przy nim dla was artykuły o samochodach, jakże fajnie, wyglądałyby również w serwisach samochodowych zamiast typowych szarych, korporacyjnych mebli.

Niebagatel y koszt, o którym wspomniałam już wcześniej może odstraszać. Koszt biurka to minimum 2500 złotych, za grilla przyjdzie nam natomiast zapłacić horrendalne 7 tysięcy złotych. Idziemy więc do Ikei?

Więcej o oryginalnych samochodach przeczytasz tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze