Nowy Opel Vivaro i Renault Trafic

W tym samym momencie dwa koncerny produkujące swoje flagowe modele dostawcze postanowiły pokazać światu nowe generacje swoich pojazdów. Na rynek niebawem wjadą nowy Opel Vivaro oraz Renault Trafic.

Nadchodzi nowy Opel Vivaro — a wraz z nim świeża stylistyka, nowe silniki i technologie, zastosowane zarówno w środku, jak i na zewnątrz samochodu. Na początku lata to wszechstronne auto ożywi segment lekkich pojazdów użytkowych. Oto pierwsze spojrzenie na ten innowacyjny model.

Opel Vivaro 2014
fot. Opel

Nowa generacja Vivaro ma oferować jeszcze mocniejsze i bardziej oszczędne silniki, szczycić się supernowoczesnymi technologiami oraz wyposażeniem, które przenoszą do segmentu lekkich pojazdów użytkowych udogodnienia i funkcje wykorzystywane na co dzień przez kierowców samochodów osobowych. Także stylizacja nadwozia została zmodernizowana: duża, wydatna osłona chłodnicy i elementy karoserii w kształcie skrzydeł przywodzą na myśl formy charakterystyczne dla samochodów osobowych marki Opel.

Także Francuzi nie próżnują i ujawniają pierwsze szkice nowego Renault Trafic. Po ponad 34 latach nieprzerwanych sukcesów i z ponad 1,6 mln sprzedanych samochodów na koncie*, latem nowy model pojawi się rynku.

Renault Trafic 2014
fot. Renault

Zaprezentowany projekt stylistyczny pozwala określić główne tendencje w designie przyszłego modelu.Jego linia w udany sposób uwzględnia i eksponuje nową stylistykę marki Renault, z powiększonym i bardziej pionowo ustawionym logo – powiedział Kihyun JUNG, projektant nowego Renault Trafic. – Starałem się zaprojektować samochód  dynamiczny i wyrazisty, a jednocześnie odpowiadający oczekiwaniom klientów w zakresie solidnej konstrukcji i praktycznych rozwiązań.

Trzecia generacja Renault Trafic ma mieć wszelkie atuty pozwalające na jeszcze lepsze spełnienie oczekiwań firm i klientów prowadzących działalność gospodarczą, którym marka Renault chce zaoferować furgon uwzględniający pełnię zawodowych i życiowych potrzeb.

* Liczba sprzedanych samochodów Renault Trafic 1 i Renault Trafic 2.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze