Nowy Hyundai Sonata oraz ix25

Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) zaprezentował zupełnie nowe modele Sonata oraz ix25 na rynek chiński podczas Auto Shanghai 2019. Samochody te wpisują się w wizję przyszłości marki Hyundai oraz oddają nową filozofię projektowania nazwaną Sensuous Sportiness.

Nowy Hyundai Sonata to sedan w stylu coupe, zaprojektowany według nowego języka designu Sensuous Sportiness, który wyrażają inspirowane światłem eleganckie i płynne linie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu.

Nowy kompaktowy SUV ix25, znany na innych rynkach jako Hyundai Creta, wyróżnia się muskularną sylwetką. Samochód został dostosowany do chińskiego rynku i jest inspirowany tym samym językiem projektowania, co nowa Sonata, ale w innej interpretacji. Można to zaobserwować począwszy od nadkoli samochodu, przez zwiększony prześwit charakterystyczny dla SUV-ów, po unikalny, wyróżniający układ oświetlenia.

Zaprezentowane w Szanghaju modele Kona Electric oraz Elantra Plug-in są najważniejszymi elementami ofensywy samochodów elektrycznych Hyundaia w Chinach. Kraj ten jest liderem wykorzystania alternatywnych form napędów pojazdów. Wspomniane samochody stanowią więc ważny element strategii firmy Hyundai na rzecz elektromobilności nie tylko w Chinach, ale również na całym świecie.

Na stoisku  BHMC  zaprezentowano również sportowy model Hyundai Veloster N i oczyszczający powietrze model Hyundai NEXO zasilany wodorem.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Koreańczycy robią całkiem ciekawe auta ostatnimi czasy, jeździłem znajomego korando z silnikiem 2.0 i całkiem dobrze się sprawuje, jakość materiałów też na podobnym poziomie co niemieckie. A cena zakupu akceptowalna

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze