Nowe paliwa pod marką miles na stacjach Statoil – zmiana nazewnictwa

Stacje Statoil w Polsce rozpoczynają sprzedaż nowych paliw pod marką miles. Dzięki wzbogaconej formule i nowym dodatkom uszlachetniającym zawartym w paliwach miles, można - według koncernu - pokonać do trzech procent dłuższą trasę bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Wraz z marką miles firma Statoil Fuel & Retail wprowadza na rynek ofertę nowych benzyn i olejów napędowych. Oferta premium pod nazwą milesPLUS obejmuje produkty zwiększające osiągi silnika, skutecznie czyszczące jego podzespoły i chroniące je przed zanieczyszczeniami, dzięki czemu silnik pracuje płynniej i zwiększa się jego żywotność.

miles i milesPLUS są paliwami wysokiej jakości, zawierającymi pakiet dodatków uszlachetniających opracowanych, tak by móc dojechać do 3% dalej na każdym litrze paliwa. Zmniejszenie zużycia paliwa i emisji spalin oraz poprawa parametrów pracy silnika zostały potwierdzone przez niezależny Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL w Bielsku-Białej. Paliwa poddano badaniom porównawczym z paliwami standardowymi bez dodatków, spełniającymi polskie i europejskie normy EN-590 oraz EN-228. Wyniki przeprowadzonych testów jednoznacznie potwierdziły fakt, że nowe paliwa są bardziej ekonomiczne.

Volkswagen Golf R zaprezentowany. 320 KM, niecałe 5 sekund do

Testy zostały przeprowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Europejskiej Komisji Gospodarczej (UNECE) oraz ściśle z określonymi metodami i procedurami na kilku rodzajach silników, reprezentujących około jedną piątą wszystkich typów pojazdów poruszających się po europejskich drogach. Łącznie przeprowadzono 357 pomiarów wielkości zużycia paliwa. W celu oszacowania średniego obniżenia zużycia paliwa, testy zostały przeprowadzone na różnych typach pojazdów, przy różnych stylach jazdy, w zróżnicowanych warunkach pogodowych i drogowych oraz z różną częstotliwością użycia paliw miles.

Nazwa miles  sięga do norweskich korzeni firmy Statoil Fuel & Retail (SFR) oraz jej zaangażowania w zwiększanie wydajności paliwa. Już 1922 r. w Norwegii oferowano wysokiej jakości benzynę pod nazwą „MIL”, pochodzącą od słupków milowych, używanych do oznakowania dróg w Norwegii (1 mila norweska = 10 kilometrów). Dotychczasowe nazwy paliw oferowanych w sieci stacji Statoil: Eurosuper 95, Suprema 98, SupraDiesel, DieselGold, zmieniają się na nowe: miles 95, milesPLUS 98, miles diesel, milesPLUS diesel.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cena taka sama jak na innych stacjach. Nie jest to produkt ekskluzywny, tylko wprowadzony zamiast standardowych paliw Pb95 oraz ON

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Paliwa Statoil Miles są jednymi z lepszych na rynku. Dzięki nim dojedziesz 3% dalej, płacąc tyle co na innych stacjach, sprawdź dokąd dojedziesz.
Bit.ly/KalkulatorStatoil

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

jaka cena

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

jaka cena

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Dzięki naszemu kalkulatorowi sprawdzisz wszystkie korzyści płynące z korzystania z naszych najnowszych paliw Miles.

bit.ly/KalkulatorStatoil

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

4.70 on….

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Polecam …..testował ☺

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Witam,testował te paliwo maile plus zatankowałem 3 zbiorniki i naprawdę czuć różnice.Ciszej chodzi silnik,lepiej przyspiesza .A cena jest dość atrakcyjna

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze