Nowe Mini Cabrio Sidewalk – miejska frajda

Ledwo zaczęła się zima, a już Mini chce, abyśmy cieszyli się na nadchodzącą wiosnę. Nowe Mini Cabrio Sidewalk pojawi się w sprzedaży na całym świecie w marcu 2020 roku.

Oferta silników w MINI Cabrio Sidewalk obejmuje dwie jednostki benzynowe z technologią MINI TwinPower Turbo. Nowe MINI Cooper Cabrio Sidewalk wyposażone jest również w trzycylindrowy silnik o pojemności 1,5 l i mocy 100 kW (136 KM). Sportową frajdę na świeżym powietrzu zapewnia czterocylindrowy silnik o mocy 141 kW (192 KM) w nowym MINI Cooper S Cabrio Sidewalk.

Wszystkie silniki są standardowo połączone z sześciobiegową skrzynią manualną. W nowym MINI Cooper Cabrio Sidewalk i nowym MINI Cooper S Cabrio Sidewalk opcjonalnie oferowana będzie 7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia Steptronic.

Wejście do wnętrza samochodu zdobią listwy progowe ze szczotkowanego aluminium z napisem „Sidewalk”. Na pasażerów czekają fotele w ekskluzywnej tapicerce skórzanej MINI Yours Lounge Sidewalk. Antracytowe powierzchnie skórzane zdobi kontrastujące stebnowanie w kolorze Petrol i Energetic Yellow. Dodatkowe indywidualne akcenty stanowią też plecione lamówki w kolorze Petrol oraz logo „Sidewalk”. Dywaniki mają pasujące do tego obszycie w ciemnym kolorze Petrol i stebnowanie w kolorze Energetic Yellow.

Ochronę przed deszczem czy zbyt mocnym słońcem zapewnia miękki dach MINI Yours Sidewalk. Stworzony specjalnie do tego modelu w pełni automatyczny dach tekstylny w niezwykle szlachetnej wersji typowej dla MINI Yours, który otwiera i zamyka się niemal bezgłośnie i w ciągu 18 s, ma misternie tkany strzałkowy wzór. Specyficzne dla tego modelu są również 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich nowego MINI Cabrio Sidewalk Scissor Spoke 2-tone. Niepowtarzalny wygląd zapewniają też ozdobniki boczne z kierunkowskazami z oznaczeniem modelu „Sidewalk”.

Również powierzchnie wewnętrzne nowego MINI Cabrio Sidewalk mają stylistykę specyficzną dla tego modelu. Podświetlana listwa dekoracyjna w kolorze Piano Black po stronie pasażera połączona jest z akcentami w kolorze Petrol i Silver. W kolorze Petrol utrzymane są też elipsy w drzwiach. Kolejną atrakcją we wnętrzu edycji specjalnej jest skórzana kierownica sportowa z dyskretnym logo „Sidewalk” w dolnej części i kontrastującym stebnowaniem.

W połączeniu z pakietem wyposażenia Sidewalk Chili edycja specjalna ma również reflektory diodowe, diodowe reflektory przeciwmgłowe, pakiet oświetlenia wnętrza, a także MINI Driving Modes, klimatyzację automatyczną, regulowaną wysokość przedniego siedzenia pasażera oraz pakiet schowków.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze