Nowe Audi A6 - jakie będzie?

Nowe Audi A6 - jakie będzie?
Po wprowadzeniu na rynek nowego Audi A8 i nowego Audi A7, cztery pierścienie przedstawiają kolejną generację Audi A6.

Nowe Audi A6 to ósma już generacja udanej limuzyny klasy wyższej. Wraz z A8 i A7 Sportback, nowe Audi A6 jest ambasadorem nowego języka stylistycznego Audi. Wnętrze jest zorientowane jednoznacznie na w pełni cyfrową koncepcję obsługi. System obsługi MMI touch response dający haptyczne i akustyczne sygnały zwrotne, ma zapewniać intuicyjną obsługę wielu funkcji pojazdu. Rozbudowana gama rozwiązań z zakresu connectivity i systemów wspomagania kierowcy, ma dawać więcej bezpieczeństwa i wygody. Gwiazdami wśród systemów wsparcia kierowcy są funkcje automatycznego parkowania i automatycznego wjazdu do garażu, które podobnie jak adaptacyjny asystent jazdy, w ciągu najbliższego roku poszerzą zakres oferowanych opcji. Adaptacyjny asystent jazdy wspiera kierowcę podczas przyspieszania i hamowania oraz pomaga utrzymać pojazd na obranym pasie ruchu, również w przypadkach gdy droga się zwęża, lub prowadzone są na niej roboty.

W podwoziu pojawi się dynamiczny układ czterech kół skrętnych. Ma łączyć w sobie bezpośrednią, sportową reakcję układu kierowniczego z doskonałą stabilnością prowadzenia, zmniejszając jednocześnie promień skrętu limuzyny nawet o 1,1 metra. Nowa koncepcja tłumienia ma dostarczać zróżnicowanych informacji zwrotnych z nawierzchni drogi.

W początkowym okresie, nowe Audi A6 będzie oferowane w Europie z dwoma jednostkami napędowymi: 3.0 TFSI o mocy 340 KM oraz 3.0 TDI o mocy 286 KM. Oba silniki standardowo wyposażono w układ mild-hybrid, zwiększający wydajność pojazdu. Audi A6 wytwarzane będzie w fabryce w Neckarsulm, a na rynku pojawi się w czerwcu 2018 r.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
napalonyskodziarz 9 miesięcy temu
A "szkoda" octavia jest i tak najlepsza. Ma dynamiczna belke skretna z tylu.
0
2
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.