Nowa Suzuki Vitara od 61 900 złotych

Do gamy Suzuki dołącza najnowsza odsłona popularnego SUVa. Vitara może się pochwalić napędem na 4 koła Allgrip i konkurencyjną ceną.

Nowe Suzuki Vitara jest już dostępne w polskich salonach, a jej ceny rozpoczynają się już od 61 900 złotych za wersję z napędem na jedną oś oraz 69 900 złotych za modele z napędem na cztery koła z czterema trybami jazdy.

Vitara jest oferowana w czterech poziomach wyposażenia; jest też dostępna gama elementów stylizacyjnych i możliwości personalizacji wyglądu samochodu. Do wyboru dostępnych jest piętnaście kolorów lakieru nadwozia, w tym trzy zupełnie nowe odcienie, a także kilka dwukolorowych kompozycji.

Vitara została wyposażona m.in. w radioodtwarzacz CD/MP3, system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth z zestawem głośnomówiącym oraz siedem poduszek powietrznych, które chronią pasażerów w razie kolizji czołowej lub bocznej.

W wybranych wersjach wyposażenia dostępny jest także adaptacyjny tempomat i system audio, który można skonfigurować ze smarfonem.  Z nowinek pojawia się system Radar Brake Support (dostępny w wybranych wersjach modelu), który wykorzystuje radar do zapobiegania kolizjom lub łagodzenia ich skutków.

Suzuki Vitara dostępna jest także w opcji z oknem dachowym.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze