Nowa kolekcja kasków Givi „Oldster”

07 listopada 2015
Nowa kolekcja kasków Givi na sezon 2016 obejmuje linię Fiber Jet, skierowaną do właścicieli klasycznych i zabytkowych motocykli.
Loading module...

Każdy użytkownik motocykla klasycznego, cafe racer, scrambler, czy custom może dobrać kolor i wzór pasujący do własnej stylizacji. Nowe kaski Givi świetnie wpasują się w styl vintage. Nie mają szyby, więc wskazane jest, by nosić je z okularami bądź goglami. W opcjach dodatkowych będzie dostępny mały daszek i zaokrąglona szybka tzw. „bańka” – wszystko mocowane na stylizowane, metalowe zatrzaski.

Seria 20,7 Oldster powstała w Departamencie R&G, który zadbał o maksimum komfortu, a wagę poniżej 1 kilograma (od 850 do 950 gr. ) uzyskano dzięki użyciu lekkiego włókna kompozytowego. Skorupa ma dwie wielkości, więc pełny zakres rozmiarów XS-XXL uzyskano dzięki dopasowaniu wyściółki. Jest ona wykonana z tkaniny niealergizującej i można ją wyciągać.

Kaski zapinane są na mikrometryczną klamrę z systemem szybkiego zwalniania, a gama kolorystyczna obejmuje: czarny w macie i połysku, czarny z dodatkiem żółtego, militarno zielony z czarnym, czerwony i żółty z czarnymi elementami.  

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!