Nissan X-Trail 4Dogs – idealny samochód dla psa

Podróż samochodem z czworonogiem nie jest łatwym zadaniem. Dlatego Nissan postanowił stworzyć koncepcyjny samochód, który spełni wszystkie oczekiwania naszych ulubionych pupili. Oto X-Trail 4Dogs Concept.

Przewożenie psa w samochodzie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego Nissan stworzył samochód, który sprawi, że wasz pupil będzie podróżował w najwyższym standardzie.

W tym celu zaadaptowano przestrzeń bagażową w modelu X-Trail. Całość wykończono pikowaną tapicerką, która zapewni komfort, a do tego jest odporna na zabrudzenia i zadrapania. Przy okazji nie mogło zabraknąć miejsca na multimedia uprzyjemniające długą podróż. Zainstalowano tam 10-calowy ekran połączony z systemem kamer (w bagażniku i kabinie). Dzięki temu właściciel może mieć psa na oku, a zwierzak będzie miał kontakt ze swoim panem.

Zespół projektujący samochód przemyślał wszystkie aspekty. Na liście wyposażenia znajdziemy nie tylko uprząż do bezpiecznego przewożenia zwierzęcia, ale także zestaw misek i rampę ułatwiającą wchodzenie do bagażnika. Oprócz tego jest jeszcze prysznic i dwie suszarki.

Nissan X-Trail 4Dogs to na razie samochód koncepcyjny, ale niewykluczone, że większość zastosowanych tu elementów pojawi się z czasem na liście opcjonalnych akcesoriów. To odpowiedź na sugestie klientów, którzy chcieliby takie rozwiązania na pokładzie swoich aut.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze