Nissan na targach motoryzacyjnych w Genewie

Targi motoryzacyjne w Genewie w 2013 roku wyznaczają nowy rozdział w historii Nissana, w szczególności w odniesieniu do segmentu crossoverów.

Nowy Nissan Note

Produkowany w Europie Note został opracowany pod kątem europejskich dróg. Pojazd wprowadza na salony charakterystyczną stylistykę samochodu koncepcyjnego Invitation. W salonach w całej Europie pojawi się jesienią.

Nissan Note
fot. Nissan

Nowy LEAF

Nowy LEAF, w pełni zintegrowany z europejską gamą produkcyjną Nissana i produkowany w fabryce Nissana w Sunderland, został wyposażony w nowe technologie zapewniające większy realny zasięg jazdy. W drugiej generacji modelu LEAF w znacznym stopniu rozszerzono dostępność wariantów, dzięki czemu nabywcy będą mieć szerszy wybór w zakresie wyposażenia, kolorystyki oraz ceny.

Nissan LEAF
fot. Nissan

Koncepcja Resonance

Model Resonance, który został stworzony przez Nissan Design America, wyznacza nowe granice koncepcji crossovera. Jego wnętrze zostało zainspirowane rozwiązaniami do przewożenia VIPów, a napędzany jest hybrydowym napędem elektrycznym.

Nissan Resonance
fot. Nissan

Juke Nismo

Juke Nismo odznacza się zdecydowaną stylistyką oraz szczegółami zaczerpniętymi ze świata wyścigów samochodowych. Jest napędzany turbodoładowanym silnikiem DIG-T o pojemności 1,6 litra i mocy 200 KM.

Juke Nismo
fot. Nissan

370Z Nismo

Krocząc ścieżką przetartą przez Juke Nismo, nowy 370Z Nismo potwierdza zaangażowanie Nissana w rozszerzanie gamy Nismo i udostępnianie ich europejskim nabywcom.

Nissan 370Z Nismo jest wyposażony w zmodyfikowaną wersję silnika sześciocylindrowego, wytwarzającego jeszcze więcej mocy i momentu obrotowego.

370Z Nismo
fot. Nissan

GT-R 2013

Najnowszy GT-R, zainspirowany programami wyścigowymi Nissana, jest wyposażony w wiele ulepszonych detali, w tym nowe wtryskiwacze, nowy zawór bezpieczeństwa turbosprężarki oraz udoskonalone zawieszenie.

W rezultacie te usprawnienia techniczne pozwalają modelowi GT-R z 2013 roku osiągać prędkość 100 km/h w ciągu 2,7 sekundy, czyli o 0,1 sekundy szybciej niż w przypadku modelu z 2012 roku.

GT-R 2013
fot. Nissan

Juke n-tec

Model Juke oferuje nowe wersje wraz z wprowadzeniem modelu n-tec. Techniczne innowacje obejmują udoskonalony system Nissan Connect wraz z technologią Send-To-Car firmy Google, który zapewnia możliwość wysyłania tras do samochodu w celu planowania przejazdu. Nowy system obejmuje również pełny dostęp do bazy danych ważnych obiektów (Points of Interest) Google oraz oferuje bardziej przemyślane wyznaczanie tras i większy ekran o przekątnej 5,8 cala.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze