Niezdecydowanie za kierownicą przyczyną stłuczki?

Niezdecydowanie za kierownicą przyczyną stłuczki?
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to jedna z najczęstszych przyczyn kolizji drogowych. Oto przykład z jak błahego powodu może dojść do takiej sytuacji.

Zwykle uważa się, że kolizje powodują kierowcy jeżdżący brawurowo, tacy, którzy nie poczekają spokojnie, tylko zawsze muszą się przed kogoś wcisnąć. Ale do niebezpiecznej sytuacji może również doprowadzić niezdecydowanie.

Tak było w tym przypadku. Z drogi podporządkowanej wyjeżdżała kobieta za kierownicą Land Cruisera. Robiła to w sposób powolny i mało zdecydowany, a co gorsza nie zauważyła zbliżającego się samochodu. Kiedy już go dostrzegła, po prostu zatrzymała się na środku drogi.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.