„Nieustraszony” powraca!

W latach 90. w polskiej telewizji był emitowany popularny serial "Nieustraszony", w którym główną rolę obok Davida Hasselhoffa grał Pontiac Trans Am, zwany K.I.T.T. Wygląda na to, że niebawem powrócą na ekrany.

Wspomniany serial pod nazwą „Knight Rider” był emitowany w Stanach Zjednoczonych w latach 1982-1986. Dużo emocji wzbudzał naszpikowany technologią Pontiac Trans AM, czyli K.I.T.T., który na wyposażeniu miał takie rozwiązania jak system automatycznego pompowania kół, tempomat, system gaśniczy oraz był w stanie wykryć usterkę. Oczywiście nie zabrakło także trochę fantastyki w postaci dział laserowych, wyrzutni rakiet, wykrywacza bomb oraz systemu gubienia pocisków. 

Przez cztery lata emisji serialu powstały cztery sezony. W roku 2008 zrobiono remake filmy, ale nowoczesna interpretacja nie zachwyciła publiczności. Tym bardziej, że główną rolę odgrywał tam Ford Mustang. 

Tymczasem kilka dni temu w sieci pojawił się trailer zapowiadający pełnometrażowy film nawiązujący do kultowej serii. Widzimy na nim Davida Hasselhoffa ubranego w charakterystyczną, skórzaną kurtkę. Czeka on na nadjeżdżającego Pontiaca i pyta stojącego obok chłopaka „czy jest gotowy?”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze