Niesamowita Fiesta na sprzedaż

Czasami ciężko wyróżnić ogłoszenie o sprzedaży samochodu spośród setek tysięcy dostępnych w sieci, ale graficzka z Krakowa wpadła na ciekawy pomysł. "Fjestacz" od kilku dni robi furorę w sieci.

Czasami wystarczy ciekawy opis lub historia, żeby przyciągnąć zainteresowanie potencjalnego klienta, a przy okazji dołączyć do kanonu internetowych hitów. Tym razem ogłoszenie ma spory ładunek emocjonalny, ale na kolana powalają nietuzinkowe zdjęcia. 

Pani Magdalena „sprzedaje przyjaciela”, a jest nim niebieski Ford Fiesta, nazywany zdrobniale „Fjestaczem”. Samochód wyprodukowany w 2003 roku jest w dość przyzwoitym stanie, ale jak podkreśla autorka ogłoszenia – przeszedł sporo. W ogłoszeniu możemy przeczytać: 

„Fjestacz niejednokrotnie występował w kinie drogi, a mimo to jest tani.

Podczas zdjęć próbnych do „Avengersów”, Thor delikatnie musnął jej, jakby się mogło wydawać, niezniszczalny zderzak, z powodu czego Fiestę ostatecznie zagrał dubler. Niezastąpiony PowerTape i farba akrylowa sprawiają, że zderzak dziś wygląda jak nowy.

Mało kto wie, że Fjestacz wystąpił również w pilotażowym odcinku „Nieustraszonego” z Davidem Hasselhoffem.Do dziś utrzymuje też kontakt ze Złomkiem z filmu animowanego „Auta”. Obiecał jej darmowy udział w „Złombolu 2030”.

„Fiestacz” jest zatem gwiazdą z prawdziwego zdarzenia, a kosztuje zaledwie 5900 zł. Na dowód dołączono zdjęcia – reszty dowiecie się z ogłoszenia. 

 

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze