Nicole Scherzinger pozuje dla Lamborghini

Piękna członkini zespołu Pussycat Dolls nawiązała współpracę z włoskim producentem superaut Lamborghini. Na dobry początek możemy oglądać jej sesję na tle pomarańczowego modelu Diablo.

fot. Lamborghini

Co prawda piosenkarka nie została amasadorką marki, choć fakt ten pozytywnie by nas zaskoczył (pomarzyć dobra rzecz!). Producent rasowych samochodów z Santa Agata Bolonese chce uchodzić za wybitnie męski brand, stąd zapewne wybór Nicole jako przyciągającej wzrok mężczyzn modelki. Jej urzekająca uroda nieco odwraca uwagę od modelu Lamborghini Diablo, na którego tle pozuje, lecz sądzimy, że producent osiągnie zamierzony cel.

fot. Lamborghini

Przyjemnie popatrzeć na piękną kobietę, która nie musi się silić na seksualne pozy, wypinać, giąć ciała w mało naturalny sposób, czy robić wyuzdanych min, aby przyciągnąć czyjś wzrok. Dzieki temu zapewne zdjęcia z ochotą obejrzą przedstawiciele obu płci.

fot. Lamborghini

Nicole Scherzinger pochodzi z Hawajów i ma korzenie filipińsko – amerykańskie. Niedawno wygrała 10 edycję amerykańskiego „Tańca z gwiazdami”. Prywanie jest partnerem jest kierowca zespołu McLaren F1 – Lewis Hamilton.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze