Nicola Roberts projektuje wnętrze nowego Twingo

Najnowsza wersja Renault Twingo wchodzi na rynek już w 2012 roku. Z tej okazji Renault poprosiło czworo gwiazd do zaprojektowania swojej wersji wnętrza tego mini hatchbacka.

Aby stworzyć jak najbardziej różniące się od siebie projekty, Renault zaangażowało po jednej słynnej osobie z czterech różnych środowisk – mody, muzyki, kuchni i projektowania.  Do własnej aranżacji wnętrza Twingo przyczynili się: francuski projektant mody Jean-Charles de Castelbajac, włoski szef kuchni Davide Scabin, niemiecki projektant sztuki użytkowej Nils Holger Moormann i brytyjska piosenkarka Nicola Roberts. Renault zadbało, by artyści mieli jak największą swobodę w doborze materiałów i docelowej stylizacji, możemy się więc spodziewać innowacyjnego podejścia do projektowania wnętrz.

Cztery wyjątkowe Renault Twingo zostaną zaprezentowane już 1 grudnia w Bilbao w Hiszpanii na wystawie zatytułowanej „Gabinety osobliwości” i będą one pierwszym krokiem w kampanii reklamowej nowej wersji najmniejszego auta z oferty Renault. Będzie je można oglądać do 22 grudnia.

Nicola Roberts to popowa gwiazda brytyjskiej sceny, znana z współpracy z grupą Girls Aloud. Oprócz śpiewania w girlsbandzie wokalistka tworzy także albumy solowe i już kilkukrotnie zajmowała najwyższe miejsca na listach przebojów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze