Nic nie zatrzyma Pirlo i Buffona: nowa kampania Jeepa

20 lutego 2013
Co najchętniej z rana ogląda fanka motoryzacji? Samochody, to oczywiste. A co powiecie na zestawienie samochodów i atletycznych mężczyzn, na przykład – Jeepa Wranglera i piłkarzy Juventusu?
Loading module...

„Nic nie może ich zatrzymać” to nowa kampania reklamowa Jeepa z udziałem ośmiu piłkarzy Juventusu: Andrei Barzagliego, Gianluigi Buffona, Giorgia Chielliniego, Claudio Marchisio, Andrei Pirlo, Paula Pogby, Arturo Vidala i Mirko Vucinicia.

Firmowane przez słynnych fotografów Winkler+Noah zdjęcia nowej kampanii przedstawiają piłkarzy podczas gry na zaimprowizowanym boisku w górach, gdzie dostali się oczywiście Jeepem Wranglerem 2013.

fot. Jeep

Ciekawa historia wydarzyła się podczas sesji zdjęciowej: mistrz włoskiego freestyle`u, Gunther Celli, został zaproszony do udziału w nagraniu spotu reklamowego z piłkarzami, którzy nie wiedzieli nic o jego obecności. Przyjechał podczas kręcenia filmu video, przebrany za technika. Kiedy nadszedł czas rozpoczęcia zdjęć z piłką, Gunther przechwycił ją i zamiast przekazać piłkę piłkarzom Juventusu, wykonał kilka akrobacji freestyle`owych, wprawiając w zdumienie mistrzów piłkarskich. Po kilku minutach Paul Pogba i Arturo Vidal rozpoznali mistrza freestyle’u i przyłączyli się do zabawy.

fot. Jeep

Zdjęcia, nagrania video i ciekawostki będą dostępne na stronie www.jeep-people.com w zakładce „ForzaJ", poświęconej sponsoringowi drużyny Juventus. Tutaj użytkownicy znajdą także informacje dotyczące „Champions Tour Jeep", w tym o ostatnim etapie poświęconym zwycięstwu nad klubem piłkarskim Celtic. Ponadto, dzięki współpracy z Seac02, wszystkie elementy będą dostępne w formacie „rozszerzonej rzeczywistości („Augmented Reality"), na urządzeniach elektronicznych, smartfonach i tabletach. Po pobraniu mobilnej aplikacji AR-Code z App Store, GooglePlay i największych platform Android, użytkownik może ściągnąć zdjęcia kampanii i uzyskać dostęp do filmów video, dodatków oraz pobrać zdjęcia z kampanii w formie tapety.

fot. Jeep

Dla umocnienia partnerstwa z Juventusem, Jeep podjął decyzję o współpracy z Andreą Pirlo, czyniąc go światowym ambasadorem tej marki w bieżącym roku, z możliwością przedłużenia na następny rok. Pirlo będzie uczestniczyć w działaniach PR, zdjęciach i inicjatywach związanych z marką Jeep.

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!