Najwygodniejszy fotel na świecie

Uważasz, że fotele w Twoim samochodzie są najwygodniejszy na świecie? Po obejrzeniu nowego rozwiązania zastosowanego w Lincolnie zweryfikujesz swoje poglądy.

Kilka dni temu Lincoln zaprezentował koncept o nazwie Continental, zwracając dużą uwagę na jeden element wyposażenia – przedni fotel. 

Producent uważa, że rozpocznie on nową erę w zakresie komfortu i luksusu w samochodach. Inspiracją do stworzenia takiego fotela były prywatne samoloty. Fotel został wypełniony miękką pianką i plastikiem, które pozwolą na dostosowanie się  do kształtów ciała. Dodatkowo będą one w komfortowy sposób okalać plecy i kark. Producent zapowiada, że fotel będzie można dostosować w trzydziestu płaszczyznach. Nie zdradza jednak więcej detali na ten temat. Siedzisko będzie podgrzewane i wentylowane, a dodatkowo pojawi sie funkcja masażu. 

Z kolei Lincoln Continental ma być amerykańską konkurencją dla Maybacha. Luksusowa limuzyna pojawiła się w styczniu na targach w Nowym Jorku, ale jeszcze nie jest znana data premiery tego samochodu. Pod maską flagowego modelu pojawi się najprawdopodobniej trzylitrowy silnik EcoBoost z doładowaniem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze