Nagrody dla dzieci Fiat-owców
Wczoraj w Bielsku-Białej, prezesi spółek Grupy Fiat w Polsce wręczyli 166 dzieciom pracowników tych spółek nagrody za szczególne wyniki w nauce o łącznej wartości 557.000 złotych. To motywująca perspektywa dla młodzieży, ale też świetny zabieg marketingowy.
![]() |
|
fot. Fiat
|
Nagrody pieniężne, w tym roku wręczane są już po raz czternasty i przyznawane w trzech kategoriach: świadectw maturalnych (40 osobom), licencjatów i dyplomów inżyniera (30 osobom) oraz dyplomów ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub lekarza (96 osobom).
W 1996 roku Zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych w oparciu o regulamin ogólny dzieciom pracowników spółek Fiata, zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których Fiat odgrywa znaczącą rolę, pragnąc w ten sposób wyróżnić uczniów i studentów – dzieci pracowników Koncernu Fiat – osiągających szczególnie dobre wyniki w nauce.
Dotychczas w Polsce w czternastu edycjach konkursu przyznano 2351 nagród o łącznej wartości prawie 8,9 mln złotych.
Fiat działa w Polsce już od 88 lat. Obecnie w 19 spółkach należących do Grupy Fiata w Polsce oraz 4 joint ventures pracuje ponad 13,7 tyś. osób. Przychody Grupy Fiat w Polsce w 2008 roku (razem ze spółkami joint ventures) wyniosły 22,8 miliardów PLN. Grupa Fiat jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce i czołowym eksporterem. W roku 2008 wartość eksportu wyniosła 15,4 mld złotych.
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach

Zostaw komentarz: