Nagrody dla dzieci Fiat-owców

Wczoraj w Bielsku-Białej, prezesi spółek Grupy Fiat w Polsce wręczyli 166 dzieciom pracowników tych spółek nagrody za szczególne wyniki w nauce o łącznej wartości 557.000 złotych. To motywująca perspektywa dla młodzieży, ale też świetny zabieg marketingowy.

fot. Fiat

Nagrody pieniężne, w tym roku wręczane są już po raz czternasty i przyznawane w trzech kategoriach: świadectw maturalnych (40 osobom), licencjatów i dyplomów inżyniera (30 osobom) oraz  dyplomów ukończenia studiów wyższych z tytułem magistra lub lekarza  (96 osobom).

W 1996 roku Zarząd Fiat S.p.A. w Turynie ustanowił program nagród przyznawanych w oparciu o regulamin ogólny dzieciom pracowników spółek Fiata, zarówno we Włoszech, jak i w innych krajach, w których Fiat odgrywa znaczącą rolę, pragnąc w ten sposób wyróżnić uczniów i studentów – dzieci pracowników Koncernu Fiat – osiągających szczególnie dobre wyniki w nauce.

Dotychczas w Polsce w czternastu edycjach konkursu przyznano 2351 nagród o łącznej wartości prawie 8,9 mln złotych. 

Fiat działa w Polsce już od 88 lat. Obecnie w 19 spółkach należących do Grupy Fiata w Polsce oraz 4 joint ventures pracuje ponad 13,7 tyś. osób. Przychody Grupy Fiat w Polsce w 2008 roku (razem ze spółkami joint ventures) wyniosły 22,8 miliardów PLN. Grupa Fiat jest jednym z największych inwestorów zagranicznych w Polsce i czołowym eksporterem. W roku 2008 wartość eksportu wyniosła 15,4  mld złotych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze